Jaga seda:
11.05.2016
Recording

Võlgu elamine

15.00 

audio
MP3
213,7 MB
1h 51min
Et
AL-11052016

Millised on laenu võtmise riskid? Arukas vaade enda vajadustele ja võimalustele annab selguse võlgade võtmise tagamaadest.

Kuidas kujuneb toote või teenuse hind? Millega kaupleb pank? Mis vahe on emotsionaalsel ja vajaduspõhisel tarbimisel? Kuidas võiks rohkem teenida? Milline on kõige parem business? Kuidas arendada endas ettevõtlikkust? Miks me teeme palgatööd? Millised võlad ei ole rahas mõõdetavad? Miks on keeruline endale antud lubadustest kinnipidamine?

Väga häid nõuandeid sisaldav loeng annab teada, kuidas muuta elu nii, et ei oleks vaja laenu võtta!

“Astu üle oma hirmu piiridest ja laienda enda ettevõtlikkuse ala!”

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X