Kategooriad:
Vali kategooria
Jaga seda:
T 15. detsember 2020 kell 19:00 - 20:30
Course

0

Vestlused Ingvariga “Tundmatu tulevik”

1,5 h
Eesti keel
OL-15122020

Kuidas edukalt toime tulla selle osaga elust, mida me ei saa ise muuta - nagu näiteks meid kõiki puudutav praegune olukord või muud ootamatud sündmused tulevikus?

Me ei saa muuta minevikku, kuid võime rikkuda oleviku, muretsedes tuleviku pärast.

Eks me kõik tahame olla õnnelikud ja saavutada elus edu. 

Valikuid tuleb teha juba üpris varakult. Kas minna ametikooli või ülikooli? Mis eriala valida? Kas ma saan oma tööga hakkama? Kas elatan ennast ära? Kõik need küsimused keerlevad peas noorel, kes on iseseisva elu lävepakul.

Elukogenumal inimesel aga võivad olla juba teised mõttemustrid, näiteks: mis saab siis, kui oma töö kaotan või kui ma ei jaksa maksta pangalaenu või äkki haigestun? Vastutus on ja kohustused ka. Elu on ju halastamatu!

Hirm tuleviku ees sunnib otsima minevikust halbu näiteid ning kujutama ette, mis kõik tulevikus juhtuda võib. On sinuga midagi hirmsat juhtunud sinu ettekujutuses?

Kui välja arvata hirmutavad ettekujutlused (mis ei pruugi lähitulevikus olla väga tõenäolised) nagu kokkupõrge meteoriidiga või kliimaapokalüpsis, on veel miljoneid mõtteid ning ettekujutusi, mis märkamatult meie otsuseid ja valikuid mõjutavad, kujundades nii meie tulevikku.

Võib-olla plaanid vahetada töö-või elukohta, kuid ei suuda langetada otsust, sest kardad, mida üks või teine valik endaga kaasa toob.

Või oled tüdinenud ammu mürgiseks muutunud suhtest, kuid ei võta midagi ette, sest hirm tuleviku ja teadmatuse ees paneb küsima, et mis saab siis, kui selle sammu ette võtan?

Võimalik, et sul on siiski vedanud, oled loonud pere ja ehitanud armsa kodu ning turvatunnet annab igakuiselt kontole laekuv palk.

Kas see jääbki nii?

Vaadates tulevikku, on see täis määramatust ja ebakindlust. 

Miks on nii, et selle asemel, et olla olevikus, kipume meenutama minevikku või kujutama ette tulevikus aset leidvaid sündmusi? 

Selles vestluses heidab Ingvar Villido pilgu mineviku mõjutustele ja aitab avastada hirme tuleviku ees, kuid eelkõige juhatab teed olemiseks olevikus.

Sündmus on sarjast Ingvar Villido loengud

"Vestlused Ingvariga" on uus loengusari, mis toimub intervjuudena ja milles tuleb käsitlusele inimese areng - teekond läbi elu. Ingvar Villido vastab küsimustele ning avab sügavamalt inimeste jaoks elulisi teemasid, andes ka praktilisi teadmisi, mida saab igapäevaselt kasutusele võtta. Intervjueerib Aigi Vahing.

Pakume soovi korral sünkroontõlget inglise ja vene keelde, palume ette teatada teadlikmuutus@human.ee

Loengu läbiviija

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Registreerumine

20.00 €

OSTA

Loengule saab registreeruda üks osaleja korraga.
Peale makse sooritamist saadame teile loengus osalemise lingi meilile. Osalemise link on mõeldud vaid individuaalseks kasutamiseks.

Palume veenduda, et internetiühendus oleks piisavalt stabiilne loengu jälgimiseks ja liituda Zoom keskkonnaga hiljemalt 5-15 minutit enne loengu algust.

Loengu sisu on autoriõigustega kaitstud ja selle salvestamine ei ole lubatud.

Loeng on registreerunutele järelvaadatav:
Saadame 3-4 päeva pärast loengu toimumist osalejatele salvestuse lingi, mis on seejärel seitse päeva aktiivne.
Järelvaatamise võimalust saab kasutada ka, kui online aeg ei sobi. Palume selleks enne loengut registreeruda, sel juhul saame saata hiljem samadel tingimustel salvestuse lingi, mille said loengus osalenud.

Lisainfo


Ülekannet saab jälgida nii arvutist, nutitelefonist kui tahvelarvutist. Selleks tuleb seadmesse paigaldada Zoom Meetings. Rakendus on saadaval nii App Store’s, Google Play’s kui rakenduse kodulehel.

Rakenduse Zoom Meetings paigaldamine seadmesse:

Windows arvuti (PC): minge rakenduse kodulehele ja laadige alla ning paigaldage oma arvutisse "Zoom Client for Meetings"

Mac arvuti: minge rakenduse kodulehele ja laadige alla ning paigaldage oma arvutisse "Zoom Client for Meetings"

Android telefon või tahvelarvuti: laadige Google Play'st alla "Zoom Cloud Meetings"

iPhone/iPad: laadige App Store'ist alla "Zoom Cloud Meetings"

Veendumaks, et Zoom Meetings teie seadmes avaneb ja toimib, saate kasutada testülekannet (test meeting).
1. Avage see siin lingil: https://zoom.us/test
2. Vajutage sinisele nupule "Join"
3. Seadme ekraanile ilmub aken, kus on vaja vajutada "Zoom" või "Open".
4. Kui testülekanne (test meeting) on avanenud, avaneb aken, kus on must või hall taust ja all nupud "audio", "video", "share" jne. Nüüd on teie seade ülekande jälgmiseks valmis. Loengu ülekandega liitumiseks kasutage piletiga koos saadetud linki.

Rohkem juhiseid leiab Zoom abilehelt.


Anname oma parima, et pakutavad koolitused, loengud ja salvestised oleksid praktilise väärtusega ning juhendaksid kuidas elus häid muutuseid läbi viia.

Siiski juhime tähelepanu, et Human ei saa vastutada selle eest, et konkreetne koolitus, loeng või salvestis vastaks täielikult igale ootusele või vajadusele.

Human pakub koolitusi, loenguid ja salvestisi “nii nagu need on" (ingl k "as is") põhimõttel ega vastuta järgneva eest:

- koolituse, loengu või salvestise konkreetsele kliendile mistahes eesmärgil sobivuse ning tema ootustele ja vajadustele vastavuse eest;

- selle eest, et koolitusel, loengul või salvestises käsitletavate teemade kohta esitatud info on täielik ja ammendav või vastab kliendi poolt eeldatud teabele;

- koolitusel, loengul või salvestises esitatud teabe kasutamise eest ega kasutamisest tekkida võivate tagajärgede eest.

Koolitusel, loengul või salvestises pakutav ei ole ettenähtud asendama meditsiinilist nõustamist, ennetust, diagnoosi või ravi. Seetõttu ei tohi omandatut kasutada haiguste diagnoosimiseks, ravimiseks ega määratud ravi asendamiseks. Tervisega seotud probleemide korral tuleb pöörduda nõu ja abi saamiseks arsti poole.

Human vastutab osalejale tekitatud kahju eest üksnes juhul kui Human on kahju põhjustanud tahtlikult või raske hooletuse tõttu või kui seadusest tulenevalt ei ole vastutuse välistamine võimalik.

Kontakt

Human OÜ | teadlikmuutus@human.ee | +372 621 0108

Autoriõigused

Human 2.0 Upgrade Yourself logo ja Teadliku Muutuse Kunst on ettevõtte Human OÜ registreeritud kaubamärgid. Koolitusmaterjali paljundamine, levitamine, avalik esitamine või tõlkimine teise keelde on lubatud ainult Human OÜ eelneval kirjalikul loal. Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste autorina andnud litsentsilepingu alusel Human OÜ-le eksklusiivsed õigused haridusprogrammi sisu haldamiseks, korraldamiseks, vahendamiseks, levitamiseks ja esindamiseks muudes ärilistes toimingutes.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X