Kategooriad:
Vali kategooria
Jaga seda:
T 28. juuli 2020 kell 19:00 - 20:30
Course

0

Vestlused Ingvariga “Tühimik meie sees”

1,5 h
Eesti keel
OL-28072020

Oma eluteel satume tihti silmitsi olukordadega, kus me tunneme, et meie elus on justkui midagi puudu. Olgu selleks siis kas meie teinepool, lapsed, maja, auto, suhted vanematega, haridus, väljaskäimised, sõbrad, tuttavad, parem töökoht, reisimine, seiklused - kõik, mis on justkui jäänud selles elus veel tegemata või saavutamata.
Niisiis, me asume rännakutele, et kõike seda oma ellu tuua ja saada niiöelda täidetud. Enamjaolt see õnnestub. Aga oled Sa märganud, et kui see ei õnnestu, siis hakkame otsima kõrvalteid? Kõrvalteed on asendustegevused selleks, et neid tühimikke täita. Näiteks, kui me ei ole leidnud soovitud töökohta ja me ei oska seda hankida, hakkame jooma või sööma või tegelema millegagi, mis asendaks meie elus puuduoleva. Läbi selle loome enda elus sõltuvuse. Sõltuvus on tagajärg mitte põhjus. Tagajärjega võidelda on hiljem väga raske ja lõpuks me isegi ei pane enam tähele, et  teeme seda kõike asendustegevusena ja sellest on hoopis saanud peamine tegevus. Me nii öelda uputame oma sisemised ebaõnnestumised ja mured tegevustesse, mis aitaks meil aega viita, elu edasi lükata taipamata, et oleme kaotanud silmapiirilt selle, mida me tegelikult ihaldame ja mis oli meie algne soov. Me oleme oma asendustegevustest nii pimestatud, et  oleme ennast võõrandanud elust ja elame justkui iseenda varjus. Varjust välja tulla näib võimatuna.
Vahel juhtub ka nii, et kui me ise ei ole suutnud teatud oma unistusi ellu viia, hakkame neid elama läbi oma laste, lähedaste, lemmikloomade jne. kaotades selle läbi iseenda täielikult. Me hakkame elama kellegi teise elu. Meie suurimaks õnneks saab kellegi teise heaolu. Oleme täielikult kaotanud selle, mis meid ennast õnnelikus teeb. Elades oma elu kellelegi teisele saab meist kerjaja ning kaassõltlane. Meie õnn pälvib kellegi teise õnnel ja tähelepanul. Selles on alati ka teine pool. Meie õnn võib ka peituda negatiivsuses. Näiteks, kui meile saab osaks negatiivus kellegi poolt, siis ka see teeb meid õnnelikus, sest ka see on tähelepanu. Ja kui teine on kurb, teeb see ka meid kurvaks.
Mõnikord on nii nagu kõik oleks olemas, aga ometigi tunneme ennast kuidagi tühjana. Miski oleks nagu puudu...
Aga, mida me tegelikult otsime? Miks on meie sees sellised tühimikud? Miks me otsime asendustegevusi ja miks neist saavad sõltuvused? Miks neist on raske lahti saada? Miks me elame oma elu kellelegi teisele? Miks me kaotame iseenda? Miks meil on vahel tunne, et midagi on koguaeg puudu?
Selles vestluses võtab Ingvar jutuks just eelpool mainitud teemad ja heidab valgust sellele, mis aitaks elus edasi minna. Et meie elu ei jääks elamata, tänu asendustegevustesse takerdumisele või kellegi teise elu elamisega, kuula loengut...

Sündmus on sarjast Ingvar Villido loengud

"Vestlused Ingvariga" on uus loengusari, mis toimub intervjuudena ja milles tuleb käsitlusele inimese areng - teekond läbi elu. Ingvar Villido vastab küsimustele ning avab sügavamalt inimeste jaoks elulisi teemasid, andes ka praktilisi teadmisi, mida saab igapäevaselt kasutusele võtta. Intervjueerib Aigi Vahing.

Pakume soovi korral sünkroontõlget inglise ja vene keelde, palume ette teatada teadlikmuutus@human.ee

Loengu läbiviija

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Registreerumine

20.00 €

OSTA

Loengule saab registreeruda üks osaleja korraga.
Peale makse sooritamist saadame teile loengus osalemise lingi meilile. Osalemise link on mõeldud vaid individuaalseks kasutamiseks.

Palume veenduda, et internetiühendus oleks piisavalt stabiilne loengu jälgimiseks ja liituda Zoom keskkonnaga hiljemalt 5-15 minutit enne loengu algust.

Loengu sisu on autoriõigustega kaitstud ja selle salvestamine ei ole lubatud.

Loeng on registreerunutele järelvaadatav:
Saadame 3-4 päeva pärast loengu toimumist osalejatele salvestuse lingi, mis on seejärel seitse päeva aktiivne.
Järelvaatamise võimalust saab kasutada ka, kui online aeg ei sobi. Palume selleks enne loengut registreeruda, sel juhul saame saata hiljem samadel tingimustel salvestuse lingi, mille said loengus osalenud.

Lisainfo


Ülekannet saab jälgida nii arvutist, nutitelefonist kui tahvelarvutist. Selleks tuleb seadmesse paigaldada Zoom Meetings. Rakendus on saadaval nii App Store’s, Google Play’s kui rakenduse kodulehel.

Rakenduse Zoom Meetings paigaldamine seadmesse:

Windows arvuti (PC): minge rakenduse kodulehele ja laadige alla ning paigaldage oma arvutisse "Zoom Client for Meetings"

Mac arvuti: minge rakenduse kodulehele ja laadige alla ning paigaldage oma arvutisse "Zoom Client for Meetings"

Android telefon või tahvelarvuti: laadige Google Play'st alla "Zoom Cloud Meetings"

iPhone/iPad: laadige App Store'ist alla "Zoom Cloud Meetings"

Veendumaks, et Zoom Meetings teie seadmes avaneb ja toimib, saate kasutada testülekannet (test meeting).
1. Avage see siin lingil: https://zoom.us/test
2. Vajutage sinisele nupule "Join"
3. Seadme ekraanile ilmub aken, kus on vaja vajutada "Zoom" või "Open".
4. Kui testülekanne (test meeting) on avanenud, avaneb aken, kus on must või hall taust ja all nupud "audio", "video", "share" jne. Nüüd on teie seade ülekande jälgmiseks valmis. Loengu ülekandega liitumiseks kasutage piletiga koos saadetud linki.

Rohkem juhiseid leiab Zoom abilehelt.


Anname oma parima, et pakutavad koolitused, loengud ja salvestised oleksid praktilise väärtusega ning juhendaksid kuidas elus häid muutuseid läbi viia.

Siiski juhime tähelepanu, et Human ei saa vastutada selle eest, et konkreetne koolitus, loeng või salvestis vastaks täielikult igale ootusele või vajadusele.

Human pakub koolitusi, loenguid ja salvestisi “nii nagu need on" (ingl k "as is") põhimõttel ega vastuta järgneva eest:

- koolituse, loengu või salvestise konkreetsele kliendile mistahes eesmärgil sobivuse ning tema ootustele ja vajadustele vastavuse eest;

- selle eest, et koolitusel, loengul või salvestises käsitletavate teemade kohta esitatud info on täielik ja ammendav või vastab kliendi poolt eeldatud teabele;

- koolitusel, loengul või salvestises esitatud teabe kasutamise eest ega kasutamisest tekkida võivate tagajärgede eest.

Koolitusel, loengul või salvestises pakutav ei ole ettenähtud asendama meditsiinilist nõustamist, ennetust, diagnoosi või ravi. Seetõttu ei tohi omandatut kasutada haiguste diagnoosimiseks, ravimiseks ega määratud ravi asendamiseks. Tervisega seotud probleemide korral tuleb pöörduda nõu ja abi saamiseks arsti poole.

Human vastutab osalejale tekitatud kahju eest üksnes juhul kui Human on kahju põhjustanud tahtlikult või raske hooletuse tõttu või kui seadusest tulenevalt ei ole vastutuse välistamine võimalik.

Kontakt

Human OÜ | teadlikmuutus@human.ee | +372 621 0108

Autoriõigused

Human 2.0 Upgrade Yourself logo ja Teadliku Muutuse Kunst on ettevõtte Human OÜ registreeritud kaubamärgid. Koolitusmaterjali paljundamine, levitamine, avalik esitamine või tõlkimine teise keelde on lubatud ainult Human OÜ eelneval kirjalikul loal. Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste autorina andnud litsentsilepingu alusel Human OÜ-le eksklusiivsed õigused haridusprogrammi sisu haldamiseks, korraldamiseks, vahendamiseks, levitamiseks ja esindamiseks muudes ärilistes toimingutes.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X