Kategooriad:
Vali kategooria
Jaga seda:
N 15. aprill 2021 kell 19:00 - 20:30
Course

0

Vestlused Ingvariga “Harjumuse jõud”

1,5 h
Eesti keel
OL-15042021

Ütle mulle, kes on su sõbrad ja ma ütlen, milline oled sa ise. Ütle mulle, millised on su harjumused ja ma ütlen kui edukas sa oled.

Terve meie elu koosneb harjumustest. Ja meie saatus kujuneb vastavaks meie harjumustele. Meil kõigil on väljakujunenud mõni regulaarne kalduvus, millest on raske, pea võimatu, loobuda. Mõelgem korraks, kas see on nii? Meie heaolu ja edu elus määrab see, millega tegeleme enamuse oma igapäevaelust. Kui oled harjunud päevas 5 tundi telekat vaatama, siis arvatavasti ei jää sul just palju aega muude, näiteks ennast arendavate tegevuste jaoks nagu raamatu lugemise, mõne uue oskuse õppimise või sportimise jaoks.  Tänapäeval võib teleka vaatamisele veel lisada paar-kolm tundi sotsiaalmeedias “scrollimist”.

Halvad harjumused viivad inimese elustiilini, mis viib teda eemale unistuste elust.

Kuidas sa näiteks kujutad ette joosta maratoni, kui suitsetad regulaarselt ja trenni asemel valid teleka vaatamise? Kuidas sa kujutad ette mingi kalli auto või maja ostmist, kui sa laristad raha tühja-tähja peale? Kuidas sa kujutad ette elada 90 aastaseks ja olla hea tervise juures, kui sul on palju ebatervislikke harjumusi nagu näiteks liigsöömine, alkoholi tarbimine jms?

Kuidas sa võiksid saada edukaks ärijuhiks, kui sa hilined alati või kipud inimestega tülli minema?

Millest saavad alguse me halvad harjumused?

Inimene võib halbade harjumustega olla juba nii seotud, et enam isegi ei tunneta, et need on halvad. Nagu näiteks mõtted, mis räägivad, kuidas ma ei oska, ma ei saa, ma ei suuda...jne jne. Või emotsioonid, mis panevad haarama šokolaadi järele, kui tunned end kurvana või üksikuna.

Halbu ja häid harjumusi on meil kõigil ja ilmselt teab igaüks kui raske on loobuda halvast harjumusest. Mingil põhjusel on heade harjumuste kujundamine sama raske kui halbade harjumuste murdmine. Kas sina soovid hakata muutma mõnda oma harjumust?

Kujutad sa ette elu, kus sa saad valida olla õnnelik, tervislik ja enesekindel?

Kuidas vabaneda halbadest harjumustest? Kuidas juurutada häid harjumusi? Mis on meile kasulik ja kahjulik?

Selles vestluses avab Ingvar Villido harjumuste tekkepõhjused ja läheb juurte juurde, kus on võimalik kõike muuta. Kuula ja saa teadlikuks oma harjumustest ning muuda oma saatust!

Sündmus on sarjast Ingvar Villido loengud

"Vestlused Ingvariga" on uus loengusari, mis toimub intervjuudena ja milles tuleb käsitlusele inimese areng - teekond läbi elu. Ingvar Villido vastab küsimustele ning avab sügavamalt inimeste jaoks elulisi teemasid, andes ka praktilisi teadmisi, mida saab igapäevaselt kasutusele võtta. Intervjueerib Aigi Vahing.

Pakume soovi korral sünkroontõlget inglise ja vene keelde, palume ette teatada teadlikmuutus@human.ee

Loengu läbiviija

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Registreerumine

20.00 €

OSTA

Loengule saab registreeruda üks osaleja korraga.
Peale makse sooritamist saadame teile loengus osalemise lingi meilile. Osalemise link on mõeldud vaid individuaalseks kasutamiseks.

Palume veenduda, et internetiühendus oleks piisavalt stabiilne loengu jälgimiseks ja liituda Zoom keskkonnaga hiljemalt 5-15 minutit enne loengu algust.

Loengu sisu on autoriõigustega kaitstud ja selle salvestamine ei ole lubatud.

Loeng on registreerunutele järelvaadatav:
Saadame 3-4 päeva pärast loengu toimumist osalejatele salvestuse lingi, mis on seejärel seitse päeva aktiivne.
Järelvaatamise võimalust saab kasutada ka, kui online aeg ei sobi. Palume selleks enne loengut registreeruda, sel juhul saame saata hiljem samadel tingimustel salvestuse lingi, mille said loengus osalenud.

Lisainfo


Ülekannet saab jälgida nii arvutist, nutitelefonist kui tahvelarvutist. Selleks tuleb seadmesse paigaldada Zoom Meetings. Rakendus on saadaval nii App Store’s, Google Play’s kui rakenduse kodulehel.

Rakenduse Zoom Meetings paigaldamine seadmesse:

Windows arvuti (PC): minge rakenduse kodulehele ja laadige alla ning paigaldage oma arvutisse "Zoom Client for Meetings"

Mac arvuti: minge rakenduse kodulehele ja laadige alla ning paigaldage oma arvutisse "Zoom Client for Meetings"

Android telefon või tahvelarvuti: laadige Google Play'st alla "Zoom Cloud Meetings"

iPhone/iPad: laadige App Store'ist alla "Zoom Cloud Meetings"

Veendumaks, et Zoom Meetings teie seadmes avaneb ja toimib, saate kasutada testülekannet (test meeting).
1. Avage see siin lingil: https://zoom.us/test
2. Vajutage sinisele nupule "Join"
3. Seadme ekraanile ilmub aken, kus on vaja vajutada "Zoom" või "Open".
4. Kui testülekanne (test meeting) on avanenud, avaneb aken, kus on must või hall taust ja all nupud "audio", "video", "share" jne. Nüüd on teie seade ülekande jälgmiseks valmis. Loengu ülekandega liitumiseks kasutage piletiga koos saadetud linki.

Rohkem juhiseid leiab Zoom abilehelt.


Anname oma parima, et pakutavad koolitused, loengud ja salvestised oleksid praktilise väärtusega ning juhendaksid kuidas elus häid muutuseid läbi viia.

Siiski juhime tähelepanu, et Human ei saa vastutada selle eest, et konkreetne koolitus, loeng või salvestis vastaks täielikult igale ootusele või vajadusele.

Human pakub koolitusi, loenguid ja salvestisi “nii nagu need on" (ingl k "as is") põhimõttel ega vastuta järgneva eest:

- koolituse, loengu või salvestise konkreetsele kliendile mistahes eesmärgil sobivuse ning tema ootustele ja vajadustele vastavuse eest;

- selle eest, et koolitusel, loengul või salvestises käsitletavate teemade kohta esitatud info on täielik ja ammendav või vastab kliendi poolt eeldatud teabele;

- koolitusel, loengul või salvestises esitatud teabe kasutamise eest ega kasutamisest tekkida võivate tagajärgede eest.

Koolitusel, loengul või salvestises pakutav ei ole ettenähtud asendama meditsiinilist nõustamist, ennetust, diagnoosi või ravi. Seetõttu ei tohi omandatut kasutada haiguste diagnoosimiseks, ravimiseks ega määratud ravi asendamiseks. Tervisega seotud probleemide korral tuleb pöörduda nõu ja abi saamiseks arsti poole.

Human vastutab osalejale tekitatud kahju eest üksnes juhul kui Human on kahju põhjustanud tahtlikult või raske hooletuse tõttu või kui seadusest tulenevalt ei ole vastutuse välistamine võimalik.

Kontakt

Human OÜ | teadlikmuutus@human.ee | +372 621 0108

Autoriõigused

Human 2.0 Upgrade Yourself logo ja Teadliku Muutuse Kunst on ettevõtte Human OÜ registreeritud kaubamärgid. Koolitusmaterjali paljundamine, levitamine, avalik esitamine või tõlkimine teise keelde on lubatud ainult Human OÜ eelneval kirjalikul loal. Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste autorina andnud litsentsilepingu alusel Human OÜ-le eksklusiivsed õigused haridusprogrammi sisu haldamiseks, korraldamiseks, vahendamiseks, levitamiseks ja esindamiseks muudes ärilistes toimingutes.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X