Jaga seda:
16.11.2016
Recording

Vastutus meie elus

15.00 

audio
MP3
177,6 MB
1h 31min
Et
AL-16112016

Kui elu rajada püsivatele väärtustele, tunned end kindlalt ka pidevalt muutuvas maailmas. Vastutus ei koorma sind, vaid on loomulik elu osa.

Kuidas mõista vastutust, kas saame seda ise võtta ja mille üle võtta? Elusus ja elu säilitamine, konstandid ja muutujad meie elus, elu põhitõed. Kes juhib sinu elu, kes lühendab teiste elu? Kas sa tead, kus ja millises olukorras sa praegu oled, kas aktsepteerid seda? Kas sa jagad teistega elu või asju?

Sa oled 24/7 pidevas tegevuses ja kui järgid õpetust, on sul võimalik neid tegevusi valida nii, et sinu unistused täituvad ja sa aitad säilitada ka teiste elu.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X