Jaga seda:
18.02.2016
Recording

ELUMUUTJA! Väljapääs depressioonist

54.00 

audio
MP3
228,6 MB
1h 58min
Et
AL-18022016

* Elumuutja! loengud sisaldavad haruldaselt tõhusaid teadmisi ja tehnikaid, millega saab läbi viia põhjaliku ja kiire muutuse, mis võib mõjutada positiivselt tervet elu.

Ilmselt on igaüks oma elus kogenud lühema või pikema perioodi vältel depressiooni – meeleolulangust, jõuetust, huvipuudust, enesehävituslikke mõtteid või ootamatuid ägedusesööste. Kas sellest tänapäeval laialt levinud “haigusest” on väljapääsu?

On, ja see on tegevuse mõttes kaunis lihtne, kinnitab Ingvar Villido.

Milline on sinu individuaalne depressiooni langemise valem? Miks teraapia ja enesesisendus aitab vähe? Mis on depressioon päriselt? Kuidas depressioonist välja tulla? Kuidas käib ise emotsioonide aktiveerimine? Kuidas tunda ära teemad, mis sind depressiivseks teevad?

Kuidas mõistust rohkem valdama õppida? Kuidas minevikuga leppida? Kuidas kujundada realistlikke plaane tulevikku? Kuidas teadvelolu säilitada?

Loeng võtab depressiooni osakesteks lahti, näidates selle peamist osa - inimese emotsionaalsust - uues valguses. Elus päriselt toimuva äratundmine ja iga inimese isiklikule kogemusele toetuv selgitus, annab kuulajale võimaluse leida talle täna jõukohane tegutsemisviisi, et depressioonist ise välja tulla.

Uue teadmise valguses tuleb teha ainult üks samm, et tuua sisse muutus. Sellega jätkates õpid varsti ise juhtima elu normaalset voolu.*

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

54.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X