Jaga seda:
16.10.2014
Recording

Vaikus ja helid

15.00 

audio
MP3
274,9 MB
2h 23min
Et
AL-16102014

See loeng on suunanäitajaks neile, kes on otsustanud asuda vaimsele teele, sihiga välja jõuda püsiva vaikuse ja rahuni. Sellel teekonnal ei pääse mööda oma sisemaailma tundmaõppimisest ja nende protsesside muutmisest, mis põhjustavad probleeme ning kannatusi.

Mis on vaimsed asjad? Miks füüsiline tegelikkus on oluline? Miks me oleme siia sündinud? Mis on mõtlemine ja emotsioonide tundmine? Mis on taipamine? Keda nimetatakse ärganuks? Milles seisneb inimese pimedus? Kes olen Mina? Mis on vaikus?

Loengust saad teada, kust otsida seda universaalset vahendit, mis ulatub olemasolu absoluutsest sügavusest igapäevaelu pinnani. Vahendit, mis juhatab inimest tema elu tegeliku eesmärgi täitmise poole.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X