Jaga seda:
17.10.2013
Recording

Vaba tahe

15.00 

audio
MP3
256,9 MB
2h 13min
Et
AL-17102013

Me teeme iga päev lugematul hulgal valikuid, teadvustame neid või mitte. Kas meie valikud määrab ära vaba tahe või on see saatus?

Kas ka kõhklus on valik? Kas on olemas võimalus valikuid mitte teha? Mis on vaba tahe? Mida tähendab teadlik valik? Millisel juhul teeme ebateadliku valiku? Mil viisil on võimalik vältida ebateadlikku valikut? Mis seab valikutele piirid? Kuidas saavutada seda, mida tahad?

Aktiivselt kaasa töötades saad sellest loengust olulisi teadmisi vabast tahtest ja inimese tegelikest valikuvõimalustest ning teadvustad võimalusi, kuidas oma elu päriselt paremaks muuta.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X