Jaga seda:
15.09.2016
Recording

Uskumused

15.00 

audio
MP3
182,5 MB
1h 34min
Et
AL-15092016

Meie elu määravad suures osas meie uskumused ja väärtused, usume seda või mitte.

Kust oleme saanud oma uskumused? Millised uskumused on positiivsed ja millised on negatiivsed? Kas uskumusteta elu on võimalik? Mis on hingerahu? Kust saab väikelaps oma emotsioonid? Millised on mõtlemise tüübid ja millisesse neist kuulud sina? Mis on ühist sirgeldamisel ja ignoreerimisel? Kuidas aidata autistlikku last?

Oma uskumuste ning nende mõju oma igapäevasele elule kaardistamine aitab sul oma elu kontrolli alla võtta ning ebavajalikest uskumustest vabaneda.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X