Jaga seda:
17.05.2016
Recording

Unikaalse talendi avastamine

15.00 

audio
MP3
212,9 MB
1h 49min
Et
AL-17052016

Vahel tundub mõni tegevus raske ja ebahuvitav, kuid vajab siiski tegemist. Kuidas on võimalik tekitada endas entusiasmi ja muuta selline tegevus edukaks?

Millised on tegelikult sinu talendid ehk milles sa oled hea ja osav ning mis tuleb lihtsalt välja? Kuidas neid ära tunda.

Kas talente on võimalik juurde õppida ja arendada või on nad kaasasündinud? Miks toetada laste loomuliku ettevõtlikkust?

Mis on loovus ja kuidas ületada takistusi, mis kerkivad loovuse teele? Mis on apaatia ja kuidas sellest välja tulla?

Sellest loengust saad sa teada, mida teha kui huvi tegutsemise vastu on kadunud. Kuidas ületada tavaline eksperdi tase inspiratsiooni ja intuitsiooni abil ning saada päris talendiks.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X