Kategooriad:
Vali kategooria
Jaga seda:
T 21. september - T 9. november 2021 kell 19:00 - 20:30
Course

0

Teadliku Muutuse Kunst – Kriya Hatha Jooga

TMK-KHJ-2109-AN

Teadliku Muutuse Kunst - Kriya Hatha Jooga kursus on mõeldud neile, kes on omandanud baasteadmised enda sisemaailmast ning läbinud Teadliku Muutuse Kunsti kursustest vähemalt esimesed kaks: TMK I: Mina, minu sisemaailm – viis keha ning TMK II: Elu häirivate emotsioonide vabastamine.

Selle kursuse eesmärk on olla inspireerivaks toeks TMK kursustel saadud teadmiste ja tehnikate igapäevasel kasutamisel. Kursus on ka süvenemiseks ja 5 keha nähtuste paremaks eristamiseks, kuna kasutame nt emotsioonide vabastamise tehnikaid füüsiliste harjutuste käigus kerkivate nähtuste puhul.
Hatha joogas ei pea olema eelnevaid kogemusi - me alustame järk-järgult kriya hatha jooga 18 harjutuse õppimist füüsilise keha olukorra  teadvustamiseks, pingetest vabastamiseks ja tervendamiseks. Tundide tempo on rahulik ja sissepoole vaatamist toetav –  et igal osalejal oleks võimalik süveneda, teadvustada ja vabastada komplekse.

Kui kursus on  läbitud, on võimalik jätkata TMK-KHJ regulaartundides, et kinnistada igapäevane TMK tehnikate kasutamine ning süveneda rohkem hatha jooga praktikasse.

Kursuse läbiviija

Anne-Ly Naukas
1996 - 1998 osalesin Ingvar Villido loeng-kursustel, kus ta jagas teadmisi inimeseks olemise baastõdedest, teadlikkuse kasutamisest ja alateadvuse mehhanismidest. 1998 sai minust Ingvar Villido õpilane ja Lilleoru kogukonna liige.
2003 alustasin intensiivset isiklikku kriya hatha jooga praktikat ning aasta hiljem hakkasin joogahuvilisi juhendama.
2004 - 2006 pühendused Babaji kriya jooga I-III astme tehnikatesse õpetajate Marshall Govindan Satchidananda ja Durga Ahlundi poolt.
2005 – 2007 läbisin kriya hatha jooga õpetajate 200-tunnise õppeprogrammi. Oman rahvusvahelist kriya hatha jooga õpetaja tunnistust (Rahvusvaheline Joogaliit e Yoga Alliance). Osalesin kriya hatha jooga juhendajatele mõeldud funktsionaalse joogateraapia koolitustel. Õpetajaks on kriya jooga praktik ja osteopaat Laurier-Pierre Desjardins.
Olen korduvalt läbinud Õpetaja Ingvar Villido Teadliku Muutuse Kunsti I-V kursused.  Need teadmised ja tehnikad on andnud võimaluse sügavamateks muutusteks.
2016. jaanuaris avasin Tallinnas Annapurna Joogastuudio (al 2019 Babaji Kriya Jooga Stuudio)
2018. aastal disainisin naiste ja meeste joogariided ning lõin joogariiete brändi Dakini (Mugavad joogariided. Sinule)

Ajakava

Tunnid toimuvad igal nädalal teisipäeviti kell 19:00 - 20:30

Registreerumine

Anne-Ly Naukas 
+372 5666 9455

Hind ja lisainfo

Kokku on 8 kohtumist/tundi hinnaga 150€ (sisaldab käibemaksu). Tunnid toimuvad kohapeal või online.
Ühe joogatunni pikkus on 90 minutit. Hinnas sisalduvad joogatundide mp4 salvestised.

Vaata kursuse kohta vajadusel lisainfot Lilleoru lehelt!

Kursusel on tõlge inglise keelde. Tõlge on lisatasu eest ning see jagatakse soovijate vahel proportsionaalselt.

Toimumiskoht

Ingvar Villido Ishwarananda Kool või online osalemine

Taevasmaa tee 2, Lilleoru, Rae vald, Harjumaa (asukoht kaardil)

Autoga tulekuks vaadake asukoha kaarti siit ja kohalesõidu juhiseid siit.
Tallinnast bussiga tulekuks sobib buss nr 105E, mis väljub kl 17:40 Balti jaama peatusest nr 4. Järgmised peatused Tallinnas: Vabaduse väljak (Kaarli puiesteel), Kivisilla, Keskturg, Bussijaam, Sossimägi, Lindakivi, Pühamägi. Väljuda tuleb Lilleoru bussipeatuses (18:28).
Lilleorust Tallinnasse sobib buss nr 138, mis väljub Ellaku bussipeatusest kl 21:28.

Kontakt

Human OÜ | teadlikmuutus@human.ee | +372 621 0108
Anne-Ly Naukas | +372 5666 9455

Autoriõigused

Human 2.0 Upgrade Yourself logo ja Teadliku Muutuse Kunst on ettevõtte Human OÜ registreeritud kaubamärgid. Koolitusmaterjali paljundamine, levitamine, avalik esitamine või tõlkimine teise keelde on lubatud ainult Human OÜ eelneval kirjalikul loal. Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste autorina andnud litsentsilepingu alusel Human OÜ-le eksklusiivsed õigused haridusprogrammi sisu haldamiseks, korraldamiseks, vahendamiseks, levitamiseks ja esindamiseks muudes ärilistes toimingutes.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X