Kategooriad:
Vali kategooria
Jaga seda:
T 21. detsember 2021 kell 18:30 - 21:30
Course

0

Teadliku Muutuse Kunst IV jätkuõpe kursuste läbinutele 21.12.2021

0.5 päeva (4.5 Akad t)
TMK-A-04-2112-JP

Õpitu paremaks ja sujuvamaks elluviimiseks on kursuste läbinutel võimalik osaleda täiendavatel 3-tunnistel kursusepäevadel veebiseminari vormis.

Võimalik on esitada täpsustavaid küsimusi, saada kasulikku tagasisidet ja edasisit juhendust. Saab kuulda ka teiste kogemusi ning juhendaja soovitusi, edendamaks oma teadliku muutuse teed.

Osalemistingimus: TMK IV kursuse jätkuõppes on oodatud osalema kõik, kes on läbinud TMK I-II, III ja IV kursuse.

Jätkuõpet on oodatud kordama ka kõik TMK I-V kursuse varem läbinud osalejad.

11.12.2021 kursuse läbinud osalejatele on jätkupäev hinna sees, eraldi registreeruda ei ole vaja.

Koolitaja

Ingvar Villido on uue inimarengu meetodi Human 2.0 looja. Aastatepikkuse uurimustöö tulemusena lõi ta viieosalise kõiki inimtasandeid hõlmava universaalse ja unikaalse Teadliku Muutuse Kunsti. TMK on kõige arusaadavam ja lihtsamalt praktiseeritavam iidse inimeseõpetuse süvaversioon, mida saab avalikult õpetada igale 21. sajandi tavalisele, joogaliku ettevalmistuseta inimestele. Viie kursuse läbimine annab täiskomplekti vahendeid elus hakkama saamise kvaliteedi oluliseks prandamiseks. Villido loodud TMK ei esinda ega ka välista ühtki religiooni. Kuna tegu on unikaalse originaalõpetusega maailmas, toimuvad Ingvar Villido juhitud kursused alates aastast 2010 ka välisriikides.

Ajakava

Registreerumine

40.00 

Palume registreerida kursusele üks osaleja korraga.
TMK IV kursuse jätkuõppes on oodatud osalema kõik, kes läbinud TMK I-II, III ja IV kursused.
Osalemistasu hõlmab TMK IV kursuse jätkuõpet veebiseminarina. Hind sisaldab käibemaksu.

Kursuse eest tasumine toimub registreerumisel e-maksekeskkonnas pangaülekandega või ettemaksuarve alusel. Peale makse sooritamist saadetakse osalejale registreerumise kinnitus e-posti teel. Kursuse osalemistasu tasumiseks arve alusel ettevõttele sisestage arvelduste andmetes ettevõtte ja esindaja kontaktandmed ning valige makseviisiks ettemaksuarve ärikliendile. Peale ettemaksuarve tasumist saadame Teile e-posti teel kursusele registreerumise kinnituse.

Lisainfo

Peale jätkupäeva toimumist saadame paari päeva jooksul järelvaatamiseks salvestuse.
Juhul, kui Te pole selle aja vältel saanud kursust salvestust, palun kontrollige, kas postkasti seadistused on suunanud meili rämpsposti.
Järelvaatamine on aktiivne 7 päeva. Järelvaatamise pikendamise tasu on 10€

Koolituste toimumise keel on eesti keel, kuid soovi korral on võimalik lisatasu eest tellida sünkroontõlge inglise või vene keelde. Sünkroontõlke tellimiseks inglise või vene keelde palume peale registreerumist kirjutada aadressile teadlikmuutus@human.ee.

Toimumiskoht

Jätkuõpe toimub veebiseminari vormis.

Kontakt

Human OÜ | teadlikmuutus@human.ee | +372 621 0108

Koolitustingimused

Koolituste kestvus
Koolituste mahtu arvestatakse akadeemilistes tundides (üks akadeemiline tund kestab 45 minutit).

Koolitusele registreerumine
Kõikidele koolitustele tuleb eelnevalt registreeruda Human OÜ kodulehel. Ettevõttesiseste koolituste tellimiseks palume pöörduda aadressil teadlikmuutus@human.ee.

Koolituse eest tasumine
Koolituse eest tasumine toimub registreerumisel e-maksekeskkonnas pangaülekandega või ettemaksuarve alusel, peale makse sooritamist saadetakse osalejale registreerumise kinnitus e-posti teel.

Registreeringu muutmine
Osaleja nime koolitusel saab muuta hiljemalt üks päev enne koolituse algust teatades sellest aadressil teadlikmuutus@human.ee.

Koolitusel osalemine
Koolitusel osalejal palume kohale tulla võimalusel vähemalt 15 minutit enne koolituse algust. Koolituse läbimisel väljastatakse 7 päeva jooksul e-posti teel läbimist tõendav tõend. Koolituse lõpetamiseks ja tõendi saamiseks peab läbima õppekava täies mahus.

Koolitusest loobumine
Kui registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest koheselt teada anda teadlikmuutus@human.ee aadressil.

Kui koolitusest loobumise teade on saadetud 5 päeva enne koolituse toimumist, tagastab Human OÜ kliendile 100% koolituse eest makstud summast.
Kui koolitusest loobumise teade on saadetud vähem kui 5 päeva enne koolituse toimumist, tagastab Human OÜ kliendile 50% koolituse eest makstud summast.
Koolitusele ette teatamata mitteilmumise korral või koolituse poolelijätmisel ei tagasta Human OÜ kliendile koolituse eest makstud summat.

Koolituse ärajäämine või edasilükkumine
Koolitusgrupi mittetäitumisel või mõnel muul mõjuval põhjusel on Human OÜ-l õigus koolitus ära jätta või edasi lükata. Koolitusel osalejaid teavitatakse koolituse ärajäämisest või edasilükkumisest esimesel võimalusel. Ärajäänud koolituse eest tasutud osavõtutasu makstakse tagasi või kantakse soovi korral üle mõne teise samasisulise koolituse osavõtutasuks.

Autoriõigused
Human 2.0 Upgrade Yourself logo ja Teadliku Muutuse Kunst on ettevõtte Human OÜ registreeritud kaubamärgid. Koolitusmaterjali paljundamine, levitamine, avalik esitamine või tõlkimine teise keelde on lubatud ainult Human OÜ eelneval kirjalikul loal.

Täiendav info
Koolituste toimumise keel on peamiselt eesti keel, kuid soovi korral on võimalik lisatasu eest tellida sünkroontõlge inglise või vene keelde.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X