Kategooriad:
Vali kategooria
Jaga seda:
L 13. oktoober 2018 kell 10:00 - 17:00
Course

44

Teadliku Muutuse Kunst IV 13.10.2018 ja 07.11.2018

1.5 päeva (12 Akad t)
Eesti keel
TMK-A-04-1810

Sinu võime saada millestki teadlikuks ei ole mõtlemine. Mõeldes ei suuda sa kunagi luua midagi uut, sest mälus on vaid sinna varem salvestunu ehk olnu, olemasolev. Olemasolevat omavahel kombineerides võid küll tekitada tunde, et “mõtled midagi uut välja”, kuid sisuliselt pole mõeldes uue loomine võimalik. Inspiratsiooni peetakse äravalitute – loomeinimeste – eriliseks andeks ja intuitsiooni edukate inimeste võluvõimeks. Tegelikult kuuluvad intuitsioon ja inspiratsioon teadlikkuse juurde ja selle kasutamist saab iga inimene õppida, treenida ja seeläbi oma ellu rakendada. Võimalus keskendunult ja eristavalt süveneda üha täpsematesse detailidesse ja seeläbi mõista seoseid asjades ja asjade vahel, on oluline igal erialal, igas uut lahendust vajavas elu olukorras. Intellekt ja Mina on tänapäeva inimese teadmisväljast enamasti välja jäänud ja nende avastamine vajab juhendamist.

Kursusel õpid:

 • mis on keskendumine ja mida selleks on vaja kasutada;
 • miks keskendumine on oluline;
 • kuidas püsida valitud teemas – info valdamine;
 • kuidas eristada olulist ebaolulisest – infos orienteerumine;
 • kuidas lahutada “suur” asi väiksemateks osadeks ja tuvastada sellisel viisil tegelik probleem;
 • kuidas perpektiivi integreerimise kaudu probleem lahendada;
 • kuidas tekitada olukord, kus tekib taipamine;
 • kuidas tekitada olukord, kus tekib intuitsioon;
 • kuidas teha vahet ettekujutusel ja inspiratsioonil;
 • kuidas soodustada inspiratsiooni teket.

Sellel kursusel õpid looma spetsiaalseid olukordi, mis toovad esile teadliku eristamise, taipamise, intuitsiooni ja inspiratsiooni. Avastad, kuidas tuua igapäevaellu kreatiivsus, leida uued ideed ja lahendused just siis, kui sulle vaja. Tegelikult omandad täiesti uue paradigmaatilise vaate elule.

Kursuse teisel päeval on võimalik korrigeerida tehnikaid, esitada täpsustavaid küsimusi, saada kasulikku tagasisidet ning edasist juhendust.

KOOLITAJA

Ingvar Villido on uue inimarengu meetodi Human 2.0 looja. Aastatepikkuse joogat ja teadust ühendava töö tulemusena lõi ta viieosalise kõiki inimtasandeid hõlmava universaalse ja unikaalse Teadliku Muutuse Kunsti. TMK on kõige arusaadavam ja lihtsamalt praktiseeritavam iidse inimeseõpetuse süvaversioon, mida saab avalikult õpetada igale 21. sajandi tavalisele, joogaliku ettevalmistuseta inimestele. Viie kursuse läbimine annab täiskomplekti vahendeid elus hakkama saamise kvaliteedi oluliseks prandamiseks. Villido loodud TMK ei esinda ega ka välista ühtki religiooni. Kuna tegu on unikaalse originaalõpetusega maailmas, toimuvad Ingvar Villido juhitud kursused alates aastast 2010 ka välisriikides.

AJAKAVA

REGISTREERUMINE

250.00 

Palume registreerida kursusele üks osaleja korraga.
TMK IV kursusel osalemiseks tuleb eelnevalt läbida TMK I-III kursused.

Kursuse osalemistasu tasumiseks arve alusel ettevõttele sisestage arvelduste andmetes ettevõtte ja esindaja kontaktandmed ning valige makseviisiks ettemaksuarve ärikliendile. Peale ettemaksuarve tasumist saadame Teile e-posti teel kursusele registreerumise kinnituse.

LISAINFO

Osalemistasu hõlmab TMK IV kahte kursusepäeva, kohvipause ja koolitusmaterjali. Hind sisaldab käibemaksu.

Kursuse kordamiseks 50% soodushinnaga palume saata oma osalemise soov aadressile teadlikmuutus@human.ee. Sünkroontõlke tellimiseks inglise või vene keelde palume peale registreerumist kirjutada aadressile teadlikmuutus@human.ee.

TMK kursuste läbiviija Human OÜ on kantud Eesti Hariduse Infosüsteemi täiskasvanute täiendkoolitusasutusena ja kogub ning töötleb kursuste osalejate isikuandmeid Isikuandmete kaitse seaduse §6 alusel.

TOIMUMISKOHT

Teadlikkuse Rakendamise Kool
Taevasmaa tee 2, Lilleoru, Rae vald, Harjumaa (asukoht kaardil)

Autoga tulekuks vaadake asukoha kaarti siit ja kohalesõidu juhiseid siit.
Tallinnast bussiga tulekuks sobib buss nr 138, mis väljub kl 8:30 Balti jaam 4 peatusest. Järgmised peatused Tallinnas: Vabaduse väljak (Kaarli puiesteel), Kivisilla, Keskturg, Bussijaam, Sossimägi, Lindakivi, Pühamägi. Väljuda tuleb Ellaku bussipeatuses (9:10).

KONTAKT

Human OÜ | teadlikmuutus@human.ee | +372 621 0108

KOOLITUSTINGIMUSED

Koolituste kestvus
Koolituste mahtu arvestatakse akadeemilistes tundides (üks akadeemiline tund kestab 45 minutit).

Koolitusele registreerumine
Kõikidele koolitustele tuleb eelnevalt registreeruda Human OÜ kodulehel. Ettevõttesiseste koolituste tellimiseks palume pöörduda aadressil teadlikmuutus@human.ee.

Koolituse eest tasumine
Koolituse eest tasumine toimub registreerumisel e-maksekeskkonnas pangaülekandega või ettemaksuarve alusel, peale makse sooritamist saadetakse osalejale registreerumise kinnitus e-posti teel.

Registreeringu muutmine
Osaleja nime koolitusel saab muuta hiljemalt üks päev enne koolituse algust teatades sellest aadressil teadlikmuutus@human.ee.

Koolitusel osalemine
Koolitusel osalejal palume kohale tulla võimalusel vähemalt 15 minutit enne koolituse algust. Koolituse läbimisel väljastatakse 7 päeva jooksul e-posti teel läbimist tõendav tõend. Koolituse lõpetamiseks ja tõendi saamiseks peab läbima õppekava täies mahus.

Koolitusest loobumine
Kui registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest koheselt teada anda teadlikmuutus@human.ee aadressil.

Kui koolitusest loobumise teade on saadetud 5 päeva enne koolituse toimumist, tagastab Human OÜ kliendile 100% koolituse eest makstud summast.
Kui koolitusest loobumise teade on saadetud vähem kui 5 päeva enne koolituse toimumist, tagastab Human OÜ kliendile 50% koolituse eest makstud summast.
Koolitusele ette teatamata mitteilmumise korral või koolituse poolelijätmisel ei tagasta Human OÜ kliendile koolituse eest makstud summat.

Koolituse ärajäämine või edasilükkumine
Koolitusgrupi mittetäitumisel või mõnel muul mõjuval põhjusel on Human OÜ-l õigus koolitus ära jätta või edasi lükata. Koolitusel osalejaid teavitatakse koolituse ärajäämisest või edasilükkumisest esimesel võimalusel. Ärajäänud koolituse eest tasutud osavõtutasu makstakse tagasi või kantakse soovi korral üle mõne teise samasisulise koolituse osavõtutasuks.

Autoriõigused
Human 2.0 Upgrade Yourself logo ja Teadliku Muutuse Kunst on ettevõtte Human OÜ registreeritud kaubamärgid. Koolitusmaterjali paljundamine, levitamine, avalik esitamine või tõlkimine teise keelde on lubatud ainult Human OÜ eelneval kirjalikul loal.

Täiendav info
Koolituste toimumise keel on peamiselt eesti keel, kuid soovi korral on võimalik lisatasu eest tellida sünkroontõlge inglise või vene keelde.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
 • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X