Kategooriad:
Vali kategooria
Jaga seda:
N 7. detsember 2017 kell 10:00 - 17:00
Koolitus

8

Teadliku Muutuse Kunst III ettevõtjatele 07.12.2017

1 päev (7 Akad t)
Eesti keel
TMK-B-03-1712

Ville Jehe poolt läbi viidav TMK III kursus 7. detsembril on suunatud ettevõtjatele, juhtidele ja kõikidele ettevõtlusega lähedalt seotud inimestele.

Eduka koostöö, efektiivse tegutsemise ja õigete otsuste langetamisel on oluline teada, mida ja kuidas teha. Kursusel saad teada lähemalt, milline on mõtete juhtiv jõud ja nende igapäevasest mõjust meile. Koolitus viiakse läbi väiksemates gruppides.

Igaüks meist on märganud erinevaid suhtumisi, segadust tekitavaid mõtteid ning keskendumisprobleeme, mis mõjutavad oluliselt elus toimetulekut. Selliseid probleeme esineb kõigil.

Tavaliselt ignoreerime segavaid mõtteid või otsime koolituse, kus õpetatakse häirivat mõtet vähemhäirivaga üle kirjutama ehk kasutama asendusmõtteid. Kahjuks ei ole sellel pikaajalist mõju ega tulemusi, kuna vanad harjumused nii lihtsalt uutega ei asendu, vaid löövad ikka ja jälle välja. Probleemsetele mõtetele lahendust välja mõelda pole võimalik – selliseid lahendusi, mille tagajärjel tulevikus samu probleeme enam ette ei tule, pole olemas. Vigu korratakse süstemaatiliselt ja nende tulemusteks on kannatused. Seetõttu tuleks isikliku jätkusuutlikkuse valguses ennekõike õppida iseseisvalt vabanema olemasolevatest probleemidest viisil, mille puhul ei ole asendust vaja.

Automatism valib käitumisviisi välisele mõjurile reageerides mõne sekundi jooksul ja see ei sõltu üldse su enda tahtest ega arukusest. Nii väljenduvad alateadlikud käitumuslikud refleksid, mis kujundavad meie suhteid, suhtumisi, hinnanguid, seisundeid, motiive jms. Nende muutmine on peaaegu võimatu. Automaatsed tegevused juhivad lõviosas iga inimese elu. Keskmiselt 95% iga inimese elust, on täielikult iseeneslikult töötav masinavärk. Protsessid, mis sinust kerkivad, juhivad su elu nii, et sa isegi ei tea seda.  Milline võiks olla sinu elu ilma halbade mõteteta enda või teiste kohta, häirivate meenutuste ja hirmutavate ettekujutusteta?

III kursusel õpid:

  • teadvustama oma mõtteid ja nende sisu;
  • avastama, et mõtted on kontseptuaalsed ja loovad sinu jaoks tegelikkust;
  • taipama kontseptsioonide sisu, mis tegelikkusele ei vasta;
  • kontseptsioonidest vabanema;
  • avastama oma “vale-mina” ehk ego;
  • looma tegelikkusele vastavaid kontseptsioone, mille abil lood tegelikkusele vastavat reaalsust.

Omandad tehnikad, kuidas iseseisvalt takistavatest mõttemustritest vabaneda enne, kui nad asuvad su elu juhtima. Kursuse läbinuna suudad muuta oma sisemaailma nii, et sinus pole reaktsioone. Suudad ise muuta oma elu probleemivabaks. See on uus viis saada paremaks. Automatistmide aluseks olevate mõttemustrite ja nende vabastamisega tegeletakse sellel kursusel.

Et kursustel õpitu ellu viimine sujuks võimalikult ladusalt on pärast kursust võimalik kohtuda Villega kord kuus toimuvatel jätkupäevadel, et korrigeerida tehnikaid, esitada täpsustavaid küsimusi, saada kasulikku tagasisidet ja edasist juhendust. Täpsed kuupäevad saadetakse eraldi teatega.

KOOLITAJA

Ville Jehe on ettevõtja, insener ja disainer. Eelkõige on ta aga praktik.
Ta on olnud mitme eduka ja rahvusvahelise projekti (Uus Maa, Delfi jt) käivitaja ja juht ning osalenud ligi 40 ettevõtte sünni juures. Täna juhib ta oma investeeringute portfelli, kuhu kuulub näiteks nii mehhatrooniliste lennuvahendite arendamise, küberturva kui ka toitlustusteenuse ettevõtteid. Lisaks ettevõtlusele on Ville kaasabil käivitatud mitmeid ühiskondlikke liikumisi ja organisatsioone. Ville on õpetanud Teadliku Muutuse Kunsti kursusi ettevõtjatele juba kolm aastat ja peab teadlikkuse loenguid erinevates ettevõtetes ning haridusasutustes.

AJAKAVA

REGISTREERUMINE

360.00 

Palume kursusele registreerida üks osaleja korraga.
Kursuse osalemistasu tasumiseks arve alusel ettevõttele sisestage arvelduste andmetes ettevõtte ja esindaja kontaktandmed ning valige makseviisiks ettemaksuarve ärikliendile. Peale ettemaksuarve tasumist saadame Teile e-posti teel kursusele registreerumise kinnituse.

LISAINFO

Osalemistasu hõlmab TMK III ühte kursusepäeva, lõunat, kohvipausi ja koolitusmaterjali. Hind sisaldab käibemaksu.

Kursuse kordamiseks soodushinnaga palume enne registreerumist kirjutada osalemise soovist kati.valbet@teadlikmuutus.ee.

TMK kursuste läbiviija Human OÜ on kantud Eesti Hariduse Infosüsteemi täiskasvanute täiendkoolitusasutusena ja kogub ning töötleb kursuste osalejate isikuandmeid Isikuandmete kaitse seaduse §6 alusel.

TOIMUMISKOHT

Bliss Konverentsikeskus
Mustamäe tee 17, Tallinn (asukoht kaardil)

Parkimine: Bliss maja ees olevas parklas on ööpäevaringselt tasuline parkimine TSOON EP 38 (30min - 1€, 24h - 10€). Ümberkaudsetel tänavatel parkides jälgida üldist parkimiskorraldust.

KONTAKT

Kati Valbet | kati@teadlikmuutus.ee | +372 53 811 359

KOOLITUSTINGIMUSED

Koolituste kestvus

Koolituste mahtu arvestatakse akadeemilistes tundides (üks akadeemiline tund kestab 45 minutit).

Koolitusele registreerumine
Kõikidele koolitustele tuleb eelnevalt registreeruda Human OÜ kodulehel või e-posti teel. Ettevõttesiseste koolituste tellimiseks palume pöörduda aadressil kati.valbet@teadlikmuutus.ee.

Koolituse eest tasumine
Koolituse eest tasumine toimub registreerumisel e-maksekeskkonnas pangaülekandega või ettemaksuarve alusel. Peale makse sooritamist saadetakse osalejale registreerumise kinnitus e-posti teel.

Registreeringu muutmine
Osaleja nime koolitusel saab muuta hiljemalt üks päev enne koolituse algust teatades sellest aadressil kati.valbet@teadlikmuutus.ee .

Koolitusel osalemine
Koolitusel osalejal palume kohale tulla võimalusel vähemalt 15 minutit enne koolituse algust. Koolituse läbimisel väljastatakse 7 päeva jooksul e-posti teel läbimist tõendav tõend. Koolituse lõpetamiseks ja tõendi saamiseks peab läbima õppekava täies mahus.

Koolitusest loobumine
Kui registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest koheselt teada anda kati.valbet@teadlikmuutus.ee aadressil.

Kui koolitusest loobumise teade on saadetud 5 päeva enne koolituse toimumist, tagastab Human OÜ kliendile 100% koolituse eest makstud summast.
Kui koolitusest loobumise teade on saadetud vähem kui 5 päeva enne koolituse toimumist, tagastab Human OÜ kliendile 50% koolituse eest makstud summast.
Koolitusele ette teatamata mitteilmumise korral või koolituse poolelijätmisel ei tagasta Human OÜ kliendile koolituse eest makstud summat.

Koolituse ärajäämine või edasilükkumine
Koolitusgrupi mittetäitumisel või mõnel muul mõjuval põhjusel on Human OÜ-l õigus koolitus ära jätta või edasi lükata. Koolitusel osalejaid teavitatakse koolituse ärajäämisest või edasilükkumisest esimesel võimalusel. Ärajäänud koolituse eest tasutud osavõtutasu makstakse tagasi või kantakse soovi korral üle mõne teise samasisulise koolituse osavõtutasuks.

Autoriõigused
Human 2.0 Upgrade Yourself logo ja Teadliku Muutuse Kunst on ettevõtte Human OÜ registreeritud kaubamärgid. Koolitusmaterjali paljundamine, levitamine, avalik esitamine või tõlkimine teise keelde on lubatud ainult Human OÜ eelneval kirjalikul loal.

Täiendav info
Koolituste toimumise keel on peamiselt eesti keel, kuid soovi korral on võimalik lisatasu eest tellida sünkroontõlge inglise või vene keelde.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X