Kategooriad:
Vali kategooria
Jaga seda:
N 24. mai 2018 kell 10:00 - 17:00
Course

13

Teadliku Muutuse Kunst III ettevõtjatele 24.05.2018

1 päev (7 Akad t)
Eesti keel
TMK-B-03-1805

Ville Jehe poolt läbi viidav TMK III kursus on suunatud ettevõtjatele, juhtidele ja kõikidele ettevõtlusega lähemalt seotud inimestele.

Koolitus toimub väiksemates gruppides (kuni 20 inimest).

Eduka koostöö, efektiivse tegutsemise ja õigete otsuste langetamisel on oluline teada, mis ja kuidas meie tegevusi mõjutavad. Kursusel saad teada ja praktiliselt kogeda mõtete juhtivat jõudu meie igapäevaste tegevustega seoses.

Me kõik oleme märganud erinevaid suhtumisi, segadust tekitavaid mõtteid ning keskendumisprobleeme, mis mõjutavad oluliselt meie  eluga toimetulekut. Selliseid probleeme esineb kõigil.

Tavaliselt ignoreerime segavaid mõtteid või siis isegi leiame viisi, kuidas  häirivat mõtet vähemhäirivaga üle kirjutada ehk kasutada asendusmõtteid. Kahjuks ei ole sellel pikaajalist positiivset mõju, kuna vanad harjumused nii lihtsalt uutega ei asendu. Probleemsetele mõtetele teiste mõtete abil lahendust leida pole võimalik, Lahendus tuleks leida hoopis ”mõtete tagant”, ehk protsessidest, mis mõtlemist juhivad, automaatseid hinnanguid genereerivad ja mõttetöö pidevalt aktiivsena hoiavad. Vaid neid protsesse mõjutades on võimalik jõuda püsiva lahenduseni - muuta kogu mõtlemise protsessi ennast.

Meie peas automaatselt kerkivad hinnangud ja kommentaarid väliste sündmuste osas mõjutavad valdavat enamikku meie käitumisest ja see toimub teadvustamatult. Me ei pane tähelegi, kuidas teeme olulisi valikuid ja otsuseid lähtuvalt vaid enda pähe kerkivatest automaatsetest mõtetest. see tundub loomulik, ja kõik teevad nii. Ja sellises automatismide kekskonnas  eristuvad edukamatena need, kelle automaatselt kerkivad mõtted vastavad rohkem tõele, kui teistel ja on valitud protsessi toetavad.

Kas sellist valdavalt levind automaatsete reaktsioonide süsteemi oleks võimalik muuta? Korrigeerida ”vigaseid” automatisme ja valida takistavate asemel hoopis rohkem neid, mis valitud eesmärke toetavad? Kõike neid teemasid sellel kursusel käsitlemegi.

III kursusel õpid:

  • teadvustama oma mõtteid ja nende sisu;
  • avastama, et mõtted on kontseptuaalsed ja loovad sinu jaoks tegelikkust;
  • taipama kontseptsioonide sisu, mis tegelikkusele ei vasta;
  • kontseptsioonidest vabanema;
  • avastama oma “vale-mina” ehk ego;
  • looma tegelikkusele vastavaid kontseptsioone, mille abil lood tegelikkusele vastavat reaalsust.

Omandad tehnikad, kuidas iseseisvalt takistavatest mõttemustritest vabaneda enne, kui nad sind mingit vastavat tegevust tegema sunnivad. Kursuse läbinuna suudad muuta oma sisemaailma nii, et automaatsete reaktsioonide hulk hakkab vähenema. Õpid oma mentaalsust ja seal tekkivaid mõtteid vaatlema ja nende hulgast asjakohaseid valima. Õpid oma mentaalsust rahustama kuni mõttemüra peatamiseni.

Et kursustel õpitu ellu viimine sujuks võimalikult ladusalt, on pärast kursust võimalik kohtuda Villega kord kuus toimuvatel jätkukogunemistel - korrigeerime tehnikaid, jagame kogemusi, esitame täpsustavaid küsimusi. Nende "Ettevõtjate TMK Klubi" kohtumiste täpsed kuupäevad saadetakse eraldi teatega.

KOOLITAJA

Ville Jehe on ettevõtja, insener ja disainer. Eelkõige on ta aga praktik.
Ta on olnud mitme eduka ja rahvusvahelise projekti (Uus Maa, Delfi jt) käivitaja ja juht ning osalenud ligi 40 ettevõtte sünni juures. Täna juhib ta oma investeeringute portfelli, kuhu kuulub näiteks nii mehhatrooniliste lennuvahendite arendamise, küberturva kui ka toitlustusteenuse ettevõtteid. Lisaks ettevõtlusele on Ville kaasabil käivitatud mitmeid ühiskondlikke liikumisi ja organisatsioone. Ville on õpetanud Teadliku Muutuse Kunsti kursusi ettevõtjatele juba kolm aastat ja peab teadlikkuse loenguid erinevates ettevõtetes ning haridusasutustes.

AJAKAVA

REGISTREERUMINE

360.00 

Palume kursusele registreerida üks osaleja korraga.

Kursusel osalemise tasu on võimalik tasuda pangalingi kaudu või ettemaksuarve alusel pangaülekandega. Kui soovite tasuda arve alusel palume oma registreerumise soov koos ettevõtte andmetega saata aadressile kati@teadlikmuutus.ee.

LISAINFO

Osalemistasu hõlmab TMK III ühte kursusepäeva, kohvipausi ja koolitusmaterjali. Hind sisaldab käibemaksu.
Soovi korral on lisatasu eest võimalik tellida sünkroontõlge inglise või vene keelde.

Kursuse kordamiseks soodushinnaga palume enne registreerumist kirjutada osalemise soovist kati@teadlikmuutus.ee.

TMK kursuste läbiviija Human OÜ on kantud Eesti Hariduse Infosüsteemi täiskasvanute täiendkoolitusasutusena ja kogub ning töötleb kursuste osalejate isikuandmeid Isikuandmete kaitse seaduse §6 alusel.

TOIMUMISKOHT

Bliss Konverentsikeskus
Mustamäe tee 17, Tallinn (asukoht kaardil)

Parkimine: Bliss maja ees olevas parklas on ööpäevaringselt tasuline parkimine TSOON EP 38 (30min - 1€, 24h - 10€). Ümberkaudsetel tänavatel parkides jälgida üldist parkimiskorraldust.

KONTAKT

Kati Valbet | kati@teadlikmuutus.ee | +372 53 811 359

KOOLITUSTINGIMUSED

Koolituste kestvus

Koolituste mahtu arvestatakse akadeemilistes tundides (üks akadeemiline tund kestab 45 minutit).

Koolitusele registreerumine
Kõikidele koolitustele tuleb eelnevalt registreeruda Human OÜ kodulehel või e-posti teel. Ettevõttesiseste koolituste tellimiseks palume pöörduda aadressil kati@teadlikmuutus.ee.

Koolituse eest tasumine
Koolituse eest tasumine toimub registreerumisel e-maksekeskkonnas pangaülekandega või ettemaksuarve alusel. Peale makse sooritamist saadetakse osalejale registreerumise kinnitus e-posti teel.

Registreeringu muutmine
Osaleja nime koolitusel saab muuta hiljemalt üks päev enne koolituse algust teatades sellest aadressil kati@teadlikmuutus.ee .

Koolitusel osalemine
Koolitusel osalejal palume kohale tulla võimalusel vähemalt 15 minutit enne koolituse algust. Koolituse läbimisel väljastatakse 7 päeva jooksul e-posti teel läbimist tõendav tõend. Koolituse lõpetamiseks ja tõendi saamiseks peab läbima õppekava täies mahus.

Koolitusest loobumine
Kui registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest koheselt teada anda kati.valbet@teadlikmuutus.ee aadressil.

Kui koolitusest loobumise teade on saadetud 5 päeva enne koolituse toimumist, tagastab Human OÜ kliendile 100% koolituse eest makstud summast.
Kui koolitusest loobumise teade on saadetud vähem kui 5 päeva enne koolituse toimumist, tagastab Human OÜ kliendile 50% koolituse eest makstud summast.
Koolitusele ette teatamata mitteilmumise korral või koolituse poolelijätmisel ei tagasta Human OÜ kliendile koolituse eest makstud summat.

Koolituse ärajäämine või edasilükkumine
Koolitusgrupi mittetäitumisel või mõnel muul mõjuval põhjusel on Human OÜ-l õigus koolitus ära jätta või edasi lükata. Koolitusel osalejaid teavitatakse koolituse ärajäämisest või edasilükkumisest esimesel võimalusel. Ärajäänud koolituse eest tasutud osavõtutasu makstakse tagasi või kantakse soovi korral üle mõne teise samasisulise koolituse osavõtutasuks.

Autoriõigused
Human 2.0 Upgrade Yourself logo ja Teadliku Muutuse Kunst on ettevõtte Human OÜ registreeritud kaubamärgid. Koolitusmaterjali paljundamine, levitamine, avalik esitamine või tõlkimine teise keelde on lubatud ainult Human OÜ eelneval kirjalikul loal.

Täiendav info
Koolituste toimumise keel on peamiselt eesti keel, kuid soovi korral on võimalik lisatasu eest tellida sünkroontõlge inglise või vene keelde.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X