Kategooriad:
Vali kategooria
Jaga seda:
T 22. veebruar 2022 kell 17:30 - 21:30
Course

0

Veebikursus! Teadliku Muutuse Kunst I-II jätkuõpe kursuste läbinutele 22.02.2022

0.5 päeva (4.5 Akad t)
TMK-A-12-2202-JP

Õpitu paremaks ja sujuvamaks elluviimiseks on kursuste läbinutel võimalik osaleda täiendaval 4-tunnisel jätkuõppel. Võimalik on esitada täpsustavaid küsimusi, saada kasulikku tagasisidet ja edasist juhendust. Saab kuulda ka teiste kogemusi ning juhendaja soovitusi, edendamaks oma teadliku muutuse teed.

Osalemistingimus: TMK I-II kursuse jätkuõppes on oodatud osalema kõik, kes on läbinud TMK I-II kursuse.

Jätkuõpet on oodatud kordama ka kõik TMK I-V kursuse varem läbinud osalejad.

12.-13.02.2022 kursuse läbinud osalejatele on jätkupäev hinna sees, eraldi registreeruda ei ole vaja.

Koolitaja

Ingvar Villido on uue inimarengu meetodi Human 2.0 looja. Aastatepikkuse uurimustöö tulemusena lõi ta viieosalise kõiki inimtasandeid hõlmava universaalse ja unikaalse Teadliku Muutuse Kunsti. TMK on kõige arusaadavam ja lihtsamalt praktiseeritavam iidse inimeseõpetuse süvaversioon, mida saab avalikult õpetada igale 21. sajandi tavalisele, joogaliku ettevalmistuseta inimestele. Viie kursuse läbimine annab täiskomplekti vahendeid elus hakkama saamise kvaliteedi oluliseks prandamiseks. Villido loodud TMK ei esinda ega ka välista ühtki religiooni. Kuna tegu on unikaalse originaalõpetusega maailmas, toimuvad Ingvar Villido juhitud kursused alates aastast 2010 ka välisriikides.

Ajakava

Registreerumine

40.00 

Palume registreerida kursusele üks osaleja korraga.
TMK I-II kursuse jätkuõppes on oodatud osalema kõik, kes on läbinud TMK I-II kursuse.
Osalemistasu hõlmab TMK I-II kursuse jätkuõpet ja kohvipausi. Hind sisaldab käibemaksu.

Kursuse eest tasumine toimub registreerumisel e-maksekeskkonnas pangaülekandega või ettemaksuarve alusel. Peale makse sooritamist saadetakse osalejale registreerumise kinnitus e-posti teel. Kursuse osalemistasu tasumiseks arve alusel ettevõttele sisestage arvelduste andmetes ettevõtte ja esindaja kontaktandmed ning valige makseviisiks ettemaksuarve ärikliendile. Peale ettemaksuarve tasumist saadame Teile e-posti teel kursusele registreerumise kinnituse.

Lisainfo

Peale jätkupäeva toimumist saadame paari päeva jooksul järelvaatamiseks salvestuse.
Juhul, kui Te pole selle aja vältel saanud kursust salvestust, palun kontrollige, kas postkasti seadistused on suunanud meili rämpsposti.
Järelvaatamine on aktiivne 14 päeva. Järelvaatamise pikendamise tasu on 10€.

Koolituste toimumise keel on eesti keel, kuid soovi korral on võimalik lisatasu eest tellida sünkroontõlge inglise või vene keelde. Sünkroontõlke tellimiseks inglise või vene keelde palume peale registreerumist kirjutada aadressile teadlikmuutus@human.ee.

Toimumiskoht

Kursus toimub veebis ning on 14 päeva järelvaadatav (tavakursusel seda võimalust pole).

Veebikursusega kaasneb teisigi hüvesid:

  • saab osaleda vahetumalt, nn „esimesest reast“ - näeb ja kuuleb juhendajat lähemalt ning on hea keskenduda
  • võimalus on jooksvalt vestlusaknasse kirjutades või ka häälega küsimusi esitada
  • saab hästi omaette süveneda. Veebis on asjalik, samas hubane õhkkond
  • juhul, kui elurütmi või ajavahe tõttu ei saa reaalajas osaleda, võib koolitust sobival ajahetkel järgi vaadata ja edastada tekkinud küsimused jätkuõppe päevaks
  • säästab kohaletulekuga paratamatult kaasnevat lisaaega ja raha
  • ainus võimalus mitmetele soovijatele nii Eesti kaugematest nurkadest kui eri kohtadest üle maailma

Kontakt

Human OÜ | teadlikmuutus@human.ee | +372 621 0108

Koolitustingimused

Koolituste kestvus
Koolituste mahtu arvestatakse akadeemilistes tundides (üks akadeemiline tund kestab 45 minutit).

Koolitusele registreerumine
Kõikidele koolitustele tuleb eelnevalt registreeruda Human OÜ kodulehel. Ettevõttesiseste koolituste tellimiseks palume pöörduda aadressil teadlikmuutus@human.ee.

Koolituse eest tasumine
Koolituse eest tasumine toimub registreerumisel e-maksekeskkonnas pangaülekandega või ettemaksuarve alusel, peale makse sooritamist saadetakse osalejale registreerumise kinnitus e-posti teel.

Registreeringu muutmine
Osaleja nime koolitusel saab muuta hiljemalt üks päev enne koolituse algust teatades sellest aadressil teadlikmuutus@human.ee.

Koolitusel osalemine
Koolitusel osalejal palume kohale tulla võimalusel vähemalt 15 minutit enne koolituse algust. Koolituse läbimisel väljastatakse 7 päeva jooksul e-posti teel läbimist tõendav tõend. Koolituse lõpetamiseks ja tõendi saamiseks peab läbima õppekava täies mahus.

Koolitusest loobumine
Kui registreerunul ei ole võimalik kursusest osa võtta, tuleb sellest koheselt teada anda teadlikmuutus@human.ee aadressil.

Kui koolitusest loobumise teade on saadetud 5 päeva enne koolituse toimumist, tagastab Human OÜ kliendile 100% koolituse eest makstud summast.
Kui koolitusest loobumise teade on saadetud vähem kui 5 päeva enne koolituse toimumist, tagastab Human OÜ kliendile 50% koolituse eest makstud summast.
Koolitusele ette teatamata mitteilmumise korral või koolituse poolelijätmisel ei tagasta Human OÜ kliendile koolituse eest makstud summat.

Koolituse ärajäämine või edasilükkumine
Koolitusgrupi mittetäitumisel või mõnel muul mõjuval põhjusel on Human OÜ-l õigus koolitus ära jätta või edasi lükata. Koolitusel osalejaid teavitatakse koolituse ärajäämisest või edasilükkumisest esimesel võimalusel. Ärajäänud koolituse eest tasutud osavõtutasu makstakse tagasi või kantakse soovi korral üle mõne teise samasisulise koolituse osavõtutasuks.

Autoriõigused
Human 2.0 Upgrade Yourself logo ja Teadliku Muutuse Kunst on ettevõtte Human OÜ registreeritud kaubamärgid. Koolitusmaterjali paljundamine, levitamine, avalik esitamine või tõlkimine teise keelde on lubatud ainult Human OÜ eelneval kirjalikul loal.

Täiendav info
TMK kursuste läbiviija Human OÜ on kantud Eesti Hariduse Infosüsteemi täiskasvanute täiendkoolitusasutusena ja kogub ning töötleb kursuste osalejate isikuandmeid Isikuandmete kaitse seaduse §6 alusel.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X