Kategooriad:
Vali kategooria
Jaga seda:
L 6. - P 7. november 2021 kell 10:00 - 17:30
Course

14

Veebikursus! Teadliku Muutuse Kunst I-II: Mina, minu sisemaailm, viis keha. Emotsioonide vabastamine 06-07.11.2021 ja 16.11.2021

2.5 päeva (21 Akad t)
TMK-A-12-2111-VK

Praegune olukord on toonud meile kõigile rohkelt uusi väljakutseid ja just praegu on nii oluline säilitada arukus ja kaine meel. Mure lähedaste ja töö pärast, hirm ja ülemõtlemine tekitavad aga vahetevahel tunde, et Sa ei tule olukorraga toime. Mis siin aitaks?

Enamasti tundub meile, et probleeme tekitavad meile teised inimesed või välised tingimused ja probleemide vältimiseks on vaja muuta välismaailma. See on aga ääretult keeruline. Tegelikult võimatu. Kas keegi on suutnud sind muuta? Mõjutada küll – kuid muuta?

Meil on aga võimalus muuta oma sisemaailma. Teadlik enesemuutmine on olnud tuntud juba tuhandeid aastaid ja kasutusel kriya joogas mitte ainult probleemide lahendamiseks vaid avastamaks ning avamaks enda tundmatuid võimalusi ja potentsiaale.

Kõige rohkem probleeme ja takistusi loovad meile just sellised automaatselt üles kerkivad emotsioonid, mis on eespool mainitud – mure, hirm, viha, ärevus, rahulolematus. Kindlasti oled märganud, kui raske on Sul teha otsuseid, kui "emotsioon on peal" või kui keeruline on tekkinud ärrituselt ümber lülituda heatahtlikkusele. Just siit saavad alguse ju ka kõik konfliktid.

Kursusel saad teada, miks on emotsioonidel meie elus nii kaalukas roll ning milliseid tagajärgi me ise endale oma kontrollimatute emotsioonidega põhjustame. Sa saad ka täpsed tehnikad, mille abil vabastada kõik sellised automaatselt kerkivad emotsioonid kohe, kui need ilmnevad – mõne sekundi jooksul!

Mis siis asemele tuleb? Vähendades automaatseid reaktsioone tuleb rohkem esile Sinu loomupärane rahu ja arukus – teadvelolek. Selle abil saad luua selgust, kus seda on vajaka, ja leida lahendused murekohtadele, mis Sind täna vaevavad. See on võti, mis aitab kui tahes keerulistes oludes hakkama saada.

Vaata kursuse tutvustavat videot

Osalejate tagasiside

Emotsioonide vabastamise praktika toimib. Vihapursked ja paanikahetked tunduvad praegusel hetkel suisa koomilised. Niipea, kui oled tegelikult aru saanud, et see oled SINA, kes juhib emotsioone, ei saa enam lasta tekkida vastupidist olukorda. Aitäh, Ingvar! Elu on ikka ilus!

Tiia Uibo, tõlk

TMK kursus annab selge ja lihtsa vaatenurga inimese sisemaailma ülesehitusele. Seda vaatenurka uurides ja kasutades saab ettevõtja palju paremini aru nii enda kui ka oma töötajate, klientide, partnerite toimimisest. Teatud mõttes toimub selginemine, tekivad seosed ja ahhaa-momendid. Äritegemine muutub rahulikumaks, kui emotsioonid ei ole enam esikohal.

Simmo Soomets, tegevjuht

Kõik sõltuvused ja hävitavad ebasobivad käitumised, mis meid lõhuvad, on juuripidi automatistlikud käitumised, mis käivituvad teatud asjaolude kokkulangemisel. Näiteks, kui oli konflikt kellegagi, siis lähed sööd midagi head. Puhas käitumismuster, aga ole nii kena ja peata see. Ei lähe nii lihtsalt, eks? Jõuga võid korra paar mitte teha, aga siis kui valvsus kaob, lipsab ikka vana muster sisse. Selliste mustrite lakkamiseks on Teadliku Muutuse Kunsti kursus suurepärane! Kui keegi võitleb mingi sõltuvusega või asjaga elus, mis pole talle hea, aga jagu ei saa, siis ma ütlen: “Teadliku Muutuse Kunst on see, mis sellele asjale lõpu teeb."

Terje Mander, toitumisekspert

Sain kursuselt teadmise, et takistava emotsiooni vabastamine võtab aega 1-2 sekundit. Kui mõtlemisega probleemile kütet juurde ei lisa, oled kogu virrvarrist vaba loetud sekunditega. Märkmepaberile kirjutatuna hoian seda töölaual ja kodus külmiku seinal, et emotsioonide vabastamine muutuks igapäevaelu osaks.

Eve Soppe, juhatuse liige

Emotsioonidest vabanemise kursustel õpitu kuulub nüüd normaalse osana minu igapäevaelu juurde. Kui enne kulus suur osa energiast emotsioonide läbielamisele ja nende ajel tegutsemisele, siis praegu elan pingevabalt, ma ei tunne ennast halvasti ja ka tervis on parem. Soovitan kursust inimestele, kes pole oma eluga rahul. Olgu põhjuseks siis kehv tervis, sassis suhted või muretsemapanev majanduslik olukord. Samuti soovitan seda neile, kes on huvitatud enamast kui tavamaterialistlikest asjadest, kuna kursustel õpetatav põhineb iidsetel jooga-alastel teadmistel. Villido õpetatavad tehnikad täpsustavad ja peenhäälestavad kõik mu varasemad kogemused.

Heret Knjazeva, transpordi analüütik

Tänu TMK kursustele õppisin nägema nõndanimetatud suurt pilti. Kriitilistes olukordades jään tasakaalukaks ja püüan emotsioonidega mitte kaasa minna ning saada aru, miks ja kuidas need tekivad. Lahendused on lihtsad ja kiirelt toimivad. Seda peaks kindlasti õpetama noortele, et nad saaksid oma elus teha paremaid otsuseid, suudaksid järgida oma valikuid ega oleks manipuleeritavad. Emotsioonide vabastamise tehnikat osates on lihtsam saavutada rahu ja tasakaal iseendas ja näha maailma selge pilguga.

Mare Laeks, juhataja

Läksin kursusele, et oma tööalastele probleemidele vastuseid leida. Kursuselt lahkusin uute oskustega, mille abil õppisin muutma iseennast. Selle tagajärjel hakkasid tööalased probleemid iseenesest järk-järgult lahenema.

Olen olnud üsna aktiivne koolitustel käia. TMK kursus eristus koheselt selle poolest, et tutvustas täiesti uut holistilist vaadet inimesele – viie keha süsteemi. See tundus mõistagi revolutsiooniline, alguses isegi uskumatu. Aga süsteem oli asjalik, kus kehtisid omad kindlad reeglid, vastastikmõjud ja hierarhia. Ingvar õpetas seda süsteemi üksipulgi lahti võtma ja demonstreeris seejärel, kuidas praktiliste harjutuse abil ise järgi kontrollida, mismoodi mingi sisemaailma nähtus meie käitumist otseselt mõjutab. Ja loomulikult oli see silmiavav, sest tehnikad olid praktilised ja andsid kohe sealsamas kursusel praktiseerides ahhetamapanevaid tulemusi. TMK kursus on ainus koolitus mu elus, mille tehnikad olen võtnud igapäevasesse kasutusse. Nüüdseks olen neid kasutanud neli aastat, sisuliselt päevagi vahele jätmata. Elu kvaliteet on muutunud väga palju. Avanenud on täiesti uued võimalused nii tööl kui isiklikus elus. Kogen ka uutlaadi heaolu, mille olemasolust varasemalt aimugi polnud. Tööl läheb paremini kui eales varem.

Remy Konimois, brändistrateeg

Kursuse tutvustus

I kursus

Esitades küsimuse – kas ma olen keha ja kontrollides, kas ma end sellena tunnen on alati vastuseks – ei ole. Kontrollides, kas ma olen emotsioon, vastus on sama, sama on mõtlemisegagi. Küsides enda käest – kuidas ma seda tean, avastad võime eristada ja teadvustada. Kui küsida edasi – kes eristab – on alati vastuseks mina. Selle Minana kogeb end igaüks.

Kursusel õpid:

 • orienteeruma oma sisemaailmas;
 • avastama ja tundma endaga seotud viit erinevat nähtuste gruppi ehk keha;
 • avastad praktiliselt enda väärtuslikeima tööriista ja salarelva – teadlikkuse;
 • saad teada absoluutse tõe: eksisteerib vaid üks subjekt ja lõputul hulgal objekte;
 • saad praktilise kogemuse enda tegelikust olemusest.

Kursusel jõuad iseseisvalt välja teistsuguse kogemuseni enesest. Viie keha süsteem tähendabki, et tänapäeval inimeseks peetav, kogemuse järgi, seda tegelikult ei ole. Kuni sa seda ise praktiliselt ei avasta, usud kahtlusteta inimesekontseptsiooni, mis ei põhine kogetaval tegelikkusel. Viie keha süsteemi ehk tervikliku enese tundmaõppimine on kõigi järgnevate kursuste alustalaks.

II kursus

Enamasti arvatakse, et meil on kogu aeg millestki puudu. Tegelikult on vastupidi: meis on liigagi palju meie elu meist pealtnäha sõltumatult juhtivaid protsesse. Enda võimaluste ja võimete teadasaamise järel võib igaüks ise alustada vabanemist üleliigsest ja kasutust. Tarbime kõikvõimalikke väliseid käiviteid, mis aktiveerivad positiivseid emotsioone. Teenime palehigis raha, et hankida endale võimalusi kogeda positiivset. Probleem on selles, et paraku positiivsed emotsioonid on ebapüsivad. Niisiis on vaja jälle midagi uut, et aktiveerida uus positiivne emotsioon. Nii kulutame kogu oma elu positiivseid emotsioone jahtides, sest teame – kui positiivset emotsiooni ei ole, tuleb asemele negatiivne. See on nõiaring, millest ei paista olevat väljapääsu.

Kursusel õpid:

 • aru saama, et probleemid ei vaja mitte edasiarendusi vaid lahendusi;
 • probleeme komponentideks lahkama;
 • märkama, et iga probleemi elujõuks on probleemiga seotud emotsioon;
 • teadvustama oma emotsioone;
 • mõistma, et emotsioonide ignoreerimisele, varjamisele, asendamisele, väljaelamisele või allasurumisele on olemas tõhus ja toimiv alternatiiv – vabanemine;
 • vabastama mineviku ja ettekujutustega seotud emotsioone;
 • vabastama reaalajas erinevates olukordades üleskerkivaid emotsioone;
 • iseseisvalt vabastama lokaalseid, kroonilisi ja teisi füüsilise keha tervist otseselt mõjutavaid emotsioone;
 • vabastama taustal olevaid, pidevalt aktiivseid emotsioone;
 • muutma oma iseloomu.

Kui suurt rolli negatiivsed emotsioonid  - pettumus, masendus, armukadedus, laiskus – sinu elus mängivad ja palju su eluaega võtavad? Milliseks kujundavad suhted enda ja teistega? Olemasoleva halva enesetunde asemele tahab iga inimene midagi paremat. Tahab juurde saada. Selle tõttu on meil pangalaenud, suhtekriisid ja üha suuremal hulgal inimestest depressioon. Kujuta nüüd, et sul enam ei ole enam neid halbu tundeid, mille asemele ponnistad uusi ja häid saada? Ehk saad nüüd paremini aru, mida tähendab vähendamine. Vähendades häirivaid ja kasutuid emotsioone, teed ruumi uuele hingamisele, uutele võimalustele.

Kursuse kolmandal päeval on võimalik korrigeerida tehnikaid, esitada täpsustavaid küsimusi, saada kasulikku tagasisidet ning edasist juhendust.

Koolitaja

Ingvar Villido on uue inimarengu meetodi Human 2.0 looja. Aastatepikkuse uurimistöö tulemusena lõi ta viieosalise kõiki inimtasandeid hõlmava universaalse ja unikaalse Teadliku Muutuse Kunsti. TMK on kõige arusaadavam ja lihtsamalt praktiseeritavam iidse inimeseõpetuse süvaversioon, mida saab avalikult õpetada igale 21. sajandi tavalisele, joogaliku ettevalmistuseta inimestele. Viie kursuse läbimine annab täiskomplekti vahendeid elus hakkama saamise kvaliteedi oluliseks prandamiseks. Villido loodud TMK ei esinda ega ka välista ühtki religiooni. Kuna tegu on unikaalse originaalõpetusega maailmas, toimuvad Ingvar Villido juhitud kursused alates aastast 2010 ka välisriikides.

Ajakava

Registreerumine

290.00 

Kursus toimub veebis.

Saalis toimuval kursusel osalemiseks palun registreeru siin

Palume registreerida kursusele üks osaleja korraga.
Osalemistasu hõlmab TMK I-II kursuse nelja põhipäeva, jätkupäeva ja digitaalset koolitusmaterjali. Hind sisaldab käibemaksu.

Kursuse eest tasumine toimub registreerumisel e-maksekeskkonnas pangaülekandega või ettemaksuarve alusel. Peale makse sooritamist saadetakse osalejale registreerumise kinnitus e-posti teel. Kursuse osalemistasu tasumiseks arve alusel ettevõttele sisestage arvelduste andmetes ettevõtte ja esindaja kontaktandmed ning valige makseviisiks ettemaksuarve ärikliendile. Peale ettemaksuarve tasumist saadame Teile e-posti teel kursusele registreerumise kinnituse.

Kogu TMK I-V sarja ostu puhul kehtib lõppsummalt soodustus -10% tingimusega läbida kursuste sari kahe aasta jooksul. TMK kursuste sarja ostmiseks palume oma soovist teada anda kirjalikult aadressil teadlikmuutus@human.ee.

Kursuse kordamiseks 50% soodushinnaga palume enne registreerumist kirjutada osalemise soovist teadlikmuutus@human.ee.

Lisainfo

Peale jätkupäeva toimumist saadame kahe päeva jooksul järelvaatamiseks salvestuse.
Juhul, kui Te pole selle aja vältel saanud kursust salvestust, palun kontrollige, kas postkasti seadistused on suunanud meili rämpsposti.
Järelvaatamine on aktiivne 14 päeva. Järelvaatamise pikendamise tasu on 10€

Soovi korral on võimalik lisatasu eest tellida sünkroontõlge inglise või vene keelde. Selleks palume peale registreerumist kirjutada aadressile teadlikmuutus@human.ee.

Toimumiskoht

Kursus toimub veebikoolitusena ning on 14 päeva järelvaadatav (tavakursusel seda võimalust pole)

Veebikoolitusega kaasneb teisigi hüvesid

 • saab osaleda vahetumalt, nn „esimesest reast“ - näeb ja kuuleb juhendajat lähemalt ning on hea keskenduda
 • võimalus on jooksvalt vestlusaknasse kirjutades või ka häälega küsimusi esitada
 • saab hästi omaette süveneda. Veebis on asjalik, samas hubane õhkkond
 • juhul, kui elurütmi või ajavahe tõttu ei saa reaalajas osaleda, võib koolitust sobival ajahetkel järgi vaadata ja edastada tekkinud küsimused jätkuõppe päevaks
 • säästab kohaletulekuga paratamatult kaasnevat lisaaega ja raha
 • ainus võimalus mitmetele soovijatele nii Eesti kaugematest nurkadest kui eri kohtadest üle maailma

Kontakt

Human OÜ | teadlikmuutus@human.ee | +372 621 0108

Õppekava, õppekorralduse ja kvaliteedi tagamise alused

Human 2.0 Upgrade Yourself täiendkoolituse õppekava nr. 1


Õppekava nimetus:
Teadliku Muutuse Kunst I-II. Mina, minu sisemaailm - viis keha. Elu häirivate emotsioonide vabastamine.
Õppekava rühm:
0031 Isikuareng (vastavalt ISCED-F 2013 õppekavarühmade klassifikatsioonile).
Õpingute alustamise tingimused:
Õppe alustamise tingimused puuduvad.
Sihtrühm:
Kõik enesearengust huvitatud inimesed.
Õppekava maht:
Auditoorne õpe 19 akadeemilist tundi.
Keeled:
Eesti keel.
Võimalik sünkroontõlge inglise ja vene keelde.
Eesmärk:
Koolituse eesmärk on õppida orienteeruma oma sisemaailmas ning vabanema konfliktsetest emotsionaalsetest reaktsioonidest.
Õpiväljundid:

Koolitusprotsessi tulemusena osalejad:

 • on õppinud kriya jooga holistilist inimesekäsitlust, mille tulemusel oskavad enese ülesehitust jagada nähtuste kaupa viieks osaks;
 • on praktilise kogemuse kaudu õppinud eristama oma sisemaailmas toimuvaid protsesse;
 • märkavad üleskerkivaid emotsioone ja teadvustavad nende mõju igapäevasele elule;
 • on omandanud kaks lihtsat emotsioonide vabastamise tehnikat;
 • on emotsionaalselt stabiilsemad ja teadlikumad;
 • on saanud praktilise kogemuse enda tegelikust olemusest;
 • mõistavad paremini ja oskavad arvestada ümbritsevate inimeste motiivide ja käitumismustritega.
Õppe sisu:
Teadliku Muutuse Kunst on teadus, mis uurib inimese sisemaailma üldisi seaduspärasusi. Selle baasil on välja töötatud lihtsalt edasiantavad ning kasutatavad sisemaailma muutmise tehnikad. Konkreetne õppekava pakub täiendavaid teadmisi kriya joogast, mis käsitleb inimest viie keha süsteemina, kirjeldades loogiliselt inimese sisemaailma ehitust, suhteid, sõltuvusi, mõjusid ja potentsiaale. See annab osalejale võimaluse saada teada, miks on emotsioonidel meie elus nii juhtiv roll ning milliseid tagajärgi see endaga kaasa toob. Kursusel omandatud tehnikate abil saab vabaneda nii hetkel aktiivsetest kui ka minevikus kogetud emotsioonidest. Teadvustamisvõime rakendamisega seotud praktikad aitavad tulemuslikumalt keskenduda, selgemini eristada ning olla päriselt kohal.
Õppemeetodid:
Loeng, selgitused, arutelu. Iseseisev töö: eneseanalüüs, praktilised harjutused.
Õppekeskkond:
Seminariruum. Õppijate arv ühes grupis ei ole piiratud, kui ei ole teisiti sätestatud.
Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid:
 • Õppija on läbinud 100% auditoorsest tööst.
 • Õppija on sooritanud programmis ettenähtud iseseisva töö (praktilised harjutused).
 • Õppijale väljastatakse tõend.
Koolituse läbiviija:
Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste looja, koolitaja, autor ja kriya jooga meister.
Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast. Magistrikraadiga võrdustatud kvalifikatsioon inseneriteadustes.
Koolitusi läbi viivad lektorid on kõrg- või võrdsustatud haridusega ja on praktiseerinud Teadliku Muutuse Kunsti kursustel omandatud tehnikaid vähemalt 3 aastat ning omavad praktilise õpetamise kogemust vähemalt 120 ak tundi, läbinud Kriya Jooga I pühenduse ja omavad Human OÜ vastavat sertifikaati või tunnistust.

Täienduskoolitusasutuse Human 2.0 Upgrade Yourself pidaja on HUMAN OÜ.

Human OÜ korraldab täiskasvanute tööalast ja vabahariduslikku täienduskoolitust täiskasvanute koolituse seaduse jt. täiskasvanuhariduse valdkonna kehtivate õigusaktide kohaselt.
Human OÜ on kantud Eesti Hariduse Infosüsteemi täiskasvanute täienduskoolitusasutusena.
Täiskasvanuhariduse majandustegevus teade EHI-s nr 175017 registreeritud 22.03.2017.

Taevasmaa tee 17, Aruvalla küla, Rae vald, Harju maakond, 75320
Tel: +372 6210 108; e-post: teadlikmuutus@human.ee
Registrikood 12495946
KMKR nr: EE101650236
Swedbank EE462200221057731392


Human OÜ poolt korraldatavad koolitused toimuvad õppekavade alusel jaanuarist kuni detsembrini. Õppekavad on avalikustatud ettevõtte kodulehel (www.human.ee) iga koolituse lehe alumises osas. Koolituse mahtu arvestatakse akadeemilistes tundides. Üks akadeemiline tund on 45 minutit.

Õppekava on koostatud lähtudes konkreetse sihtgrupi vajadustest, täiskasvanute koolituse seadusest, täienduskoolituse standardist ning Haridus-­ ja Teadusministeeriumi juhendmaterjalidest.


Koolitused toimuvad eesti keeles. Õppevorm: päevane õpe; ühe- või kahepäevane koolitus.
Õppemeetodid: loeng, arutelu, iseseisev töö jm vastavalt koolituse teemale ning eesmärkidele.


Kõik koolitused toimuvad kaasaegsetes konverentsikeskustes. Kõik koolitusruumid on hästi valgustatud, ventileeritud ning varustatud tänapäevaste tehniliste vahenditega. Ruumides on võimalik laudu ja toole paigutada vastavalt vajadusele, et toetada erinevate õppemeetodite kasutamist. Koolituspäeval pakutakse osalejatele kohvi, teed, vett ja küpsiseid/muid suupisteid. Osalejatele tagatakse vaheaeg lõunasöögiks. Asutusesisesed koolitused viiakse koolituse tellija soovi korral läbi tellija koolitusruumides.


Kõikidel koolitusel osalejatel on võimalus anda tagasisidet koolituse sisu ning korralduse kohta nii suuliselt, kirjalikult paberkandjal kui ka elektroonsel kujul. Saadud tagasisidet analüüsitakse, vajadusel tehakse muudatusi koolituse sisus ning korralduses. Human OÜ jätab endale õiguse teha õppekavades nende parendamise eesmärgil jooksvalt muudatusi.


Koolitusi läbi viivad lektorid on kõrg- või võrdsustatud haridusega ja on praktiseerinud Teadliku Muutuse Kunsti kursustel omandatud tehnikaid vähemalt 3 aastat ning omavad praktilise õpetamise kogemust vähemalt 120 ak tundi, läbinud Kriya Jooga I pühenduse ja omavad Human OÜ vastavat sertifikaati või tunnistust.


Kodulehel avaldatud koolitustel on võimalik osaleda kõigil huvitatud ning õppekeelt koolitusest arusaamiseks piisaval määral valdavatel juriidilistel- ning eraisikutel. Koolitusele registreerumine toimub jooksvalt ja tellijale/osalejale sobiva aja jooksul enne koolitust. Registreeruda saab internetis (www.human.ee), e-posti teel (teadlikmuutus@human.ee) või telefoni teel (+372 6210 108). Interneti teel registreerunud saavad registreerumise kinnituse e-posti aadressile.

Õppegrupp moodustatakse koolitusele registreerumise järjekorra alusel.
Koolil on koolitusgrupi mittetäitumisel õigus koolitus ära jätta või koolitust edasi lükata koolitusgrupi täitumiseni.
Ettevõttesiseste koolituste tellimiseks palume pöörduda aadressil teadlikmuutus@human.ee.


Koolitusel osalejal palume kohale tulla võimalusel vähemalt 15 minutit enne koolituse algust.
Koolituse läbimisel väljastatakse 7 päeva jooksul e-posti teel läbimist tõendav tõend.
Koolituse lõpetamiseks ja tõendi saamiseks peab läbima õppekava täies mahus.


Koolituse järgselt väljastatakse koolitusel täies mahus osalenule elektroonilisel teel tõend.
Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine.

Tõendile märgitakse järgnevad andmed:
1) õppija nimi ja isikukood;
2) täienduskoolitusasutuse nimi ja registrinumber, selle puudumisel pidaja registrinumber;
3) vastava õppekavarühma registreeringu number Eesti Hariduse Infosüsteemis;
4) õppekava nimetus;
6) täienduskoolituse toimumise aeg ja maht;
7) tõendi väljaandmise koht ja kuupäev;
8) tõendi number;
9) koolitajate nimed.


Õppekavas toodud koolituse osavõtutasu kehtestatakse igaks koolituseks eraldi. Koolituse jooksul seda ei tõsteta. Korduv koolitustel osalemise korral võib osavõtutasu vähendada. Registreerumise järgselt väljastab Human OÜ registreerunule elektroonilisel teel arve. Arve väljastatakse peale piisava suurusega grupi komplekteerumist ning üldjuhul enne koolituse toimumist. Koolituse eest tasumine toimub veebilehe (www.human.ee) e-maksekeskkonnas pangaülekandega või ettemaksuarve alusel, peale makse sooritamist saadetakse osalejale registreerumise kinnitus e-posti teel. Kui kohtade arv on piiratud, siis kehtib eelisjärjekord eelnevalt registreerunud osalejatele.


Koolitusgrupi mittetäitumisel või mõnel muul mõjuval põhjusel on Human OÜ-l õigus koolitus ära jätta või edasi lükata. Registreerunuid teavitatakse koolituse ärajäämisest või edasilükkumisest esimesel võimalusel. Ärajäänud koolituse eest tasutud osavõtutasu makstakse tagasi või kantakse soovi korral üle mõne teise koolituse osavõtutasuks.

 • Kui registreerunul ei ole võimalik koolitusest osa võtta, tuleb sellest koheselt teada anda teadlikmuutus@human.ee aadressil.
 • Kui koolitusest loobumise teade on saadetud 5 päeva enne koolituse toimumist, tagastab Human OÜ kliendile 100% koolituse eest tasutud õppemaksu.
 • Kui koolitusest loobumise teade on saadetud vähem kui 5 päeva enne koolituse toimumist, tagastab Human OÜ kliendile 50% koolituse eest tasutud õppemaksu.
 • Koolitusele ette teatamata mitteilmumise korral või poolelijätmisel õppemaksu ei tagastata.
 • Maksetähtaja ületamisel 30 päeva ja/või hoolimata meiepoolsetest meeldetuletustest, antakse tasumata arve inkassofirmale edasiseks käsitlemiseks.
 • Koolitusele registreerunu nime saab muuta hiljemalt üks päev enne koolituse algust, teatades sellest e-kirja teel aadressil teadlikmuutus@human.ee.

Human OÜ kogub osalejate kohta järgmisi andmeid: osaleja nimi, asutus, ametikoht, e-mail, kontakttelefon, sünniaeg või isikukood (tõendi jaoks). Isikuandmeid töödeldakse isikuandmete kaitse seaduse §6 alusel.

Tutvu privaatsuspoliitika ja e-poe kasutustingimustega.

Autoriõigused

Human 2.0 Upgrade Yourself logo ja Teadliku Muutuse Kunst on ettevõtte Human OÜ registreeritud kaubamärgid. Koolitusmaterjali paljundamine, levitamine, avalik esitamine või tõlkimine teise keelde on lubatud ainult Human OÜ eelneval kirjalikul loal. Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste autorina andnud litsentsilepingu alusel Human OÜ-le eksklusiivsed õigused haridusprogrammi sisu haldamiseks, korraldamiseks, vahendamiseks, levitamiseks ja esindamiseks muudes ärilistes toimingutes.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
 • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X