Kategooriad:
Vali kategooria
Jaga seda:
L 22. - P 30. jaanuar 2022 kell 13:00 - 18:00
Course

39

Veebikursus! Teadliku Muutuse Kunst I-II söömissõltuvused 22.-23.01, 29.-30.01 ja 15.02.2022

2.5 päeva (19 Akad t)
TMK-A-12-2201-AV-1

Aigi Vahingu poolt läbiviidav TMK I-II kursus on inimestele, kes soovivad vabaneda söömisega seotud sõltuvustest. Kursus pole ainult toitumishäirete* all kannatajatele vaid ka neile, kellele maitseb hea toit, kuid kes võtavad kaalus kergesti juurde, kuid ometi tahaksid püsida saledad ilma rangete dieetideta ning ülepingutava sporditegemiseta.

Aigi lisab Teadliku Muutuse Kunsti universaalsetele tehnikatele isikliku kogemuse ja praktilised avastused erinevatest sõltuvustest ja kehakaaluga maadlemisest täielikuks vabanemiseks. Kursusel õpid kuidas iseseisvalt, võitlemata, kannatusi ja piiranguid tekitamata mistahes sõltuvustest vabaneda.

* Söömisega seotud sõltuvuste alla liigituvad suutmatus püsida tervislikus kehakaalus tänu liigsöömisele, kuid ka raskemad toitumishäired nagu rasvumisele viiv sunduslik ülesöömine, alasöömine, söömasööstud, buliimia, anoreksia ja ortoreksia.

Vaata videost, mis on eduka kaalukaotuse saladus

Osalejate tagasiside

Kursusel õpitu ületas ootusi. Kursus oli kirjeldamatult huvitav, ülesehitus ja esitusviis olid võrratud. Õpetatud tehnikad töötasid kohe ja tulemused on märgatavad. Tulin kursustele, sest tundsin, et elu kiskus kiiva ja hakkas tunduma, et see on kuidagi seotud söömisega või hoopis söömine on tingitud emotsioonidest. Soovitaksin seda kursust kindlasti teistele. Õpetatavad praktikad tõepoolest toimivad. Ellu on tulnud palju energiat juurde ja kasvanud on üldine heaolutunne.

Annika Kuimet, 51

Tulin kursustele suhkrusõltuvuse ja dieetide jo-jo efekti pärast. Nüüd suudan vähem näksida, kergem on oma keha tajuda ja näiteks täis– ja tühja kõhu tunnet tabada. Maiustan vähem. Olen rahulikum, magan paremini. Suudan ärevust tekitavad emotsioonid enne und vabastada. Ja 2 kg on iseenesest alla tulnud. Kursusel on head ülesanded, mille juurde omapäi võib-olla poleks ise niipea jõudnud, kui üldse. Aigi on väga hea õpetaja, eluline ja oskab hoida kontakti! Väga tänan selle võimaluse eest selles osaleda!

Tiina Sootalu, 49

Emotsioonid panid aastaid sööma ja kehakaaluga võitlema. Kui sain teada, et on olemas kursus, kus saab emotsioonide mõju oma igapäevasele elule vähendada, tekkis huvi – toit on olnud minu suurim sõltuvus. Kursus muutis palju. Magusaisusid enam pole, kaal on vähenenud 6kg, suudan end toidu osas rohkem kontrollida, ka portsjonite osas. Varem häiris, kui kasvõi jupike toitu jäi üle…. ikka pidin lõpu tegema, nüüd sellist sundi enam pole. Ma ei ole enam ka nii emotsionaalne ning olen rohkem hakanud märkama hoopis teiste emotsionaalsust ning ei ole enam niipalju nendest mõjutatud. Keskendumine on väga palju paranenud ja muidu olen ka rahulikum. Vahel imestan ise ka kui ratsionaalseks olen peale kursuse läbimist ja tehnikate praktiseerimist muutunud. Kursusel osalejate omavaheline kogemuste jagamine andis teadmise, et ma pole üksi ning kui teised saavad hakkama, saan mina ka.

Veronika Davel, 33

Tulin kursusele, et ennast arendada, et muuta ennast rahulikumaks, sallivamaks, tervemaks. Ja see on toimunud! 😁Muutused on märgatavad. Olen tõesti muutunud palju rahulikumaks, tervemaks, õnnelikumaks, leplikumaks, tugevamaks ja märkan elu enda ümber, aktsepteerin teisi sellisena nagu nad on, ei anna enam kergekäeliselt hinnaguid. Ka mu tervis on palju paremaks läinud, tundsin end viimati nii hästi 20aastasena.Tänan sind, Aigi, kogu südamest, et oled meiega nii head tööd teinud! 😍 Ja unustasin tähtsaima, miks kursusele tulin – söömissõltuvuse, sest seda enam pole! Söön, kui kõht koriseb, sest elu on muutunud nii huvitavaks ja enne söök meelde ei tule 😀.

Ivi Vetka, 64

Kursusele tulin emotsionaalselt halva enesetunde tõttu ja kaaluprobleemide tõttu. Veel kord hakata mingit dieeti pidama tundus võimatu. Tänaseks on muutunud päris palju. Ärevustunne on vähenenud, suudan paremini lahendada ootamatuid olukordi, õhtuti pole enam nii väsinud, olen muutunud ükskõiksemaks mõnede varem nii armsate telesaadete vastu. Kursusejärgne 21-päevane programm on minu arvates väga kasulik. Nii programm kui veebinarid toovad esile harjutustega seotud erinevaid nüansse. Väga, väga kasulik on sel moel teooriat üle korrata. Kogu programm on ülimalt toetav. Selle eest Sulle, Aigi, suur-suur aitäh! Kindlasti soovitan kursust teistelegi.

Urve Mädamürk, 62

Kursuse tutvustus

I kursus

Sulle tundub, et teised tekitavad probleeme sinu ellu ja probleemide vältimiseks on vaja muuta välismaailma. Paraku sellisel viisil ei ole kunagi kedagi teist suudetud muuta. Kas keegi on suutnud sind muuta? Mõjutada küll, kuid muuta? Me kõik koosneme erinevatest eritasandilistest nähtuste liikidest. Oma sisemaailma uurides võib jõuda taibatavate järeldusteni, kuidas sinu eluks nimetatav protsessistik töötab.

Esitades küsimuse – kas ma olen keha ja kontrollides, kas ma end sellena tunnen on alati vastuseks – ei ole. Kontrollides, kas ma olen emotsioon, vastus on sama, sama on mõtlemisegagi. Küsides enda käest – kuidas ma seda tean, avastad võime eristada ja teadvustada. Kui küsida edasi – kes eristab – on alati vastuseks mina. Selle Minana kogeb end igaüks.

Kursusel õpid:

• orienteeruma oma sisemaailmas;
• avastama ja tundma endaga seotud viit erinevat nähtuste gruppi ehk keha;
• avastad praktiliselt enda väärtuslikeima tööriista ja salarelva – teadlikkuse;
• saad teada absoluutse tõe: eksisteerib vaid üks subjekt ja lõputul hulgal objekte;
• saad praktilise kogemuse enda tegelikust olemusest.

Teadmine enda ülesehitusest annab võimaluse reaalseks muutuseks enda sisemaailma muutmise läbi. Teadlik enesemuutmine on tuntud olnud juba tuhandeid aastaid ja kasutusel kriya joogas mitte ainult probleemide lahendamiseks vaid avastamaks ning avamaks enda tundmatuid võimalusi ja potentsiaale.

Kursusel jõuad iseseisvalt välja teistsuguse kogemuseni enesest. Viie keha süsteem tähendabki, et tänapäeval inimeseks peetav, kogemuse järgi, seda tegelikult ei ole. Kuni sa seda ise praktiliselt ei avasta, usud kahtlusteta inimesekontseptsiooni, mis ei põhine kogetaval tegelikkusel. Viie keha süsteemi ehk tervikliku enese tundmaõppimine on kõigi järgnevate kursuste alustalaks.

II kursus

Enamasti arvatakse, et meil on kogu aeg millestki puudu. Tegelikult on vastupidi: meis on liigagi palju meie elu meist pealtnäha sõltumatult juhtivaid protsesse. Enda võimaluste ja võimete teadasaamise järel võib igaüks ise alustada vabanemist üleliigsest ja kasutust. Tarbime kõikvõimalikke väliseid käiviteid, mis aktiveerivad positiivseid emotsioone. Teenime palehigis raha, et hankida endale võimalusi kogeda positiivset. Probleem on selles, et paraku positiivsed emotsioonid on ebapüsivad. Niisiis on vaja jälle midagi uut, et aktiveerida uus positiivne emotsioon. Nii kulutame kogu oma elu positiivseid emotsioone jahtides, sest teame – kui positiivset emotsiooni ei ole, tuleb asemele negatiivne. See on nõiaring, millest ei paista olevat väljapääsu.

Kursusel õpid:

• aru saama, et probleemid ei vaja mitte edasiarendusi vaid lahendusi;
• probleeme komponentideks lahkama;
• märkama, et iga probleemi elujõuks on probleemiga seotud emotsioon;
• teadvustama oma emotsioone;
• mõistma, et emotsioonide ignoreerimisele, varjamisele, asendamisele, väljaelamisele või allasurumisele on olemas tõhus ja toimiv alternatiiv – vabanemine;
• vabastama mineviku ja ettekujutustega seotud emotsioone;
• vabastama reaalajas erinevates olukordades üleskerkivaid emotsioone;
• iseseisvalt vabastama lokaalseid, kroonilisi ja teisi füüsilise keha tervist otseselt mõjutavaid emotsioone;
• vabastama taustal olevaid, pidevalt aktiivseid emotsioone;
• muutma oma iseloomu.

Kui suurt rolli negatiivsed emotsioonid  - pettumus, masendus, armukadedus, laiskus – sinu elus mängivad ja palju su eluaega võtavad? Milliseks kujundavad suhted enda ja teistega? Olemasoleva halva enesetunde asemele tahab iga inimene midagi paremat. Tahab juurde saada. Selle tõttu on meil pangalaenud, suhtekriisid ja üha suuremal hulgal inimestest depressioon. Kujuta nüüd, et sul enam ei ole enam neid halbu tundeid, mille asemele ponnistad uusi ja häid saada? Ehk saad nüüd paremini aru, mida tähendab vähendamine. Vähendades häirivaid ja kasutuid emotsioone, teed ruumi uuele hingamisele, uutele võimalustele.

Kursusel on võimalus saada teada, miks on emotsioonidel meie elus nii juhtiv roll ning milliseid tagajärgi me ise endale oma kontrollimatute emotsioonidega põhjustame. Õpid vabastama automaatselt kerkivaid emotsioone kohe, kui nad ilmnevad. Kursusel omandatu abil saad vabaneda kõigist konfliktsetest emotsionaalsetest reaktsioonidest oma elus.

Kursuse kolmandal päeval on võimalik korrigeerida tehnikaid, esitada täpsustavaid küsimusi, saada kasulikku tagasisidet ning edasist juhendust.

Koolitaja

Aigi Vahing on 30 aastat oma elust pidanud võitlust toitumisprobleemidega. Algasid need noores eas (liialdava ülesöömisega, arenesid näljutamiseks ja buliimiaks ning päädisid sundusliku toitumishäirega ja toidusõltuvusega). 27 aastat püüdis ta probleemi ise ohjeldada ja sattus seeläbi ka teistesse sõltuvustesse: ülesportimine, alkohol, suhted, uimastid, arvutimängud, ületöötamine, depressiivsed meeleolud, jne. 2004 kolis Aigi USA-sse, et seljatada sõltuvused elukoha ja elukutse vahetuse teel asudes õppima näitlemist LA-s. See väline muutus teda sõltuvustest ei vabastanud. Kolmel viimasel sõltuvuse aastal otsis ta lahendusi erinevatest eneseabi meetoditest, teraapiatest ja paranemisprogrammidest, sh 12 sammu programmid OA, Al-Anon ja SLAA New Yorgis. Sõltuvuste teemal kirjutas ta ka autobiograafilise romaani “Valik” (2010), mille tegelaskuju lepib sellega, et sõltuvusi pole võimalik vabastada, et sõltlane jääbki elu lõpuni ainult sõltuvustest paranema. Eestise naasnuna osales Aigi 2011 oma terapeudi soovitusel Teadliku Muutuse Kunsti kursusel, mis algatas tema elus jäädava positiivse muutuse. Tänaseks on ta sõltuvustest vabanenud ning saanud Ingvar Villidolt, Teadliku Muutuse Kunsti meetodi loojalt, loa õpetada I-II kursust neile, kes soovivad ka sõltuvustest vabaneda. Aigi Vahing on hariduselt rahvusvaheline ärijuht. Ta on juhtinud erinevaid saateid, kirjutanud ja tõlkinud raamatuid ning teinud kommunikatsioonijuhi, ajakirjaniku ja sünkroontõlgi tööd.

Ajakava

290.00 

Palume registreerida kursusele üks osaleja korraga.
Osalemistasu hõlmab TMK I-II kursuse kahte põhipäeva, jätkupäeva ja digitaalset koolitusmaterjali. Hind sisaldab käibemaksu.

Kursuse eest tasumine toimub registreerumisel e-maksekeskkonnas pangaülekandega või ettemaksuarve alusel. Peale makse sooritamist saadetakse osalejale registreerumise kinnitus e-posti teel. Kursuse osalemistasu tasumiseks arve alusel ettevõttele sisestage arvelduste andmetes ettevõtte ja esindaja kontaktandmed ning valige makseviisiks ettemaksuarve ärikliendile. Peale ettemaksuarve tasumist saadame Teile e-posti teel kursusele registreerumise kinnituse.

Kogu TMK I-V sarja ostu puhul kehtib lõppsummalt soodustus -10% tingimusega läbida kursuste sari kahe aasta jooksul. TMK kursuste sarja ostmiseks palume oma soovist teada anda kirjalikult aadressil teadlikmuutus@human.ee.

Kursuse kordamiseks 50% soodushinnaga palume enne registreerumist kirjutada osalemise soovist teadlikmuutus@human.ee.

Pärast "TMK I-II söömissõltuvused" kursust on võimalik osaleda ka 21-päevases online toetusprogrammis. Programm võimaldab kursustel omandatud teadmised ja oskused intensiivsemalt igapäevaellu tuua, et sõltuvustest jõudsamalt vabanema asuda. Toetusprogramm toimub lisatasu eest ja eraldi registreerimisega pärast kursust.

Lisainfo

Peale kursuse toimumist saadame paari päeva jooksul järelvaatamiseks salvestuse.

Juhul, kui Te pole selle aja vältel saanud kursust salvestust, palun kontrollige, kas postkasti seadistused on suunanud meili rämpsposti.

Järelvaatamine on aktiivne 14 päeva. Järelvaatamise pikendamine on tasuline: kursuse kaks põhipäeva 45€ /jätkupäev 10€

Kursuse kordamiseks soodushinnaga palume enne registreerumist kirjutada osalemise soovist teadlikmuutus@human.ee. Sünkroontõlke tellimiseks inglise või vene keelde palume peale registreerumist kirjutada aadressile teadlikmuutus@human.ee.

TMK kursuste läbiviija Human OÜ on kantud Eesti Hariduse Infosüsteemi täiskasvanute täiendkoolitusasutusena ja kogub ning töötleb kursuste osalejate isikuandmeid Isikuandmete kaitse seaduse §6 alusel.

Toimumiskoht

Kursus toimub veebis ning on 14 päeva järelvaadatav (tavakursusel seda võimalust pole)

Veebikursusega kaasneb teisigi hüvesid

 • saab osaleda vahetumalt, nn „esimesest reast“ - näeb ja kuuleb juhendajat lähemalt ning on hea keskenduda
 • võimalus on jooksvalt vestlusaknasse kirjutades või ka häälega küsimusi esitada
 • saab hästi omaette süveneda. Veebis on asjalik, samas hubane õhkkond
 • juhul, kui elurütmi või ajavahe tõttu ei saa reaalajas osaleda, võib koolitust sobival ajahetkel järgi vaadata ja edastada tekkinud küsimused jätkuõppe päevaks
 • säästab kohaletulekuga paratamatult kaasnevat lisaaega ja raha
 • ainus võimalus mitmetele soovijatele nii Eesti kaugematest nurkadest kui eri kohtadest üle maailma

Kontakt

Human OÜ | teadlikmuutus@human.ee | +372 621 0108

Õppekava, õppekorralduse ja kvaliteedi tagamise alused

Human 2.0 Upgrade Yourself täiendkoolituse õppekava nr. 8


Õppekava nimetus:
Teadliku Muutuse Kunst I-II söömissõltuvused. Mina, minu sisemaailm - viis keha. Elu häirivate emotsioonide vabastamine.
Õppekava rühm:
0031 Isikuareng (vastavalt ISCED-F 2013 õppekavarühmade klassifikatsioonile).
Õpingute alustamise tingimused:
Õppe alustamise tingimused puuduvad.
Sihtrühm:
Kõik söömissõltuvuse vabastamisest ja enesearengust huvitatud inimesed.
Õppekava maht:
Auditoorne õpe 19 akadeemilist tundi.
Keeled:
Eesti keel.
Võimalik järeltõlge inglise ja vene keelde.
Eesmärk:
Koolituse eesmärk on õppida orienteeruma oma sisemaailmas ning vabanema konfliktsetest emotsionaalsetest reaktsioonidest.
Õpiväljundid:

Koolitusprotsessi tulemusena osalejad:

 • on õppinud kriya jooga holistilist inimesekäsitlust, mille tulemusel oskavad enese ülesehitust jagada nähtuste kaupa viieks osaks;
 • on praktilise kogemuse kaudu õppinud eristama oma sisemaailmas toimuvaid protsesse;
 • märkavad üleskerkivaid emotsioone ja teadvustavad nende mõju igapäevasele elule;
 • on omandanud kaks lihtsat emotsioonide vabastamise tehnikat;
 • on emotsionaalselt stabiilsemad ja teadlikumad;
 • on saanud praktilise kogemuse enda tegelikust olemusest;
 • mõistavad paremini ja oskavad arvestada ümbritsevate inimeste motiivide ja käitumismustritega.
Õppe sisu:
Teadliku Muutuse Kunst on teadus, mis uurib inimese sisemaailma üldisi seaduspärasusi. Selle baasil on välja töötatud lihtsalt edasiantavad ning kasutatavad sisemaailma muutmise tehnikad. Konkreetne õppekava pakub täiendavaid teadmisi kriya joogast, mis käsitleb inimest viie keha süsteemina, kirjeldades loogiliselt inimese sisemaailma ehitust, suhteid, sõltuvusi, mõjusid ja potentsiaale. See annab osalejale võimaluse saada teada, miks on emotsioonidel meie elus nii juhtiv roll ning milliseid tagajärgi see endaga kaasa toob. Kursusel omandatud tehnikate abil saab vabaneda nii hetkel aktiivsetest kui ka minevikus kogetud emotsioonidest. Teadvustamisvõime rakendamisega seotud praktikad aitavad tulemuslikumalt keskenduda, selgemini eristada ning olla päriselt kohal.
Õppemeetodid:
Loeng, selgitused, arutelu. Iseseisev töö: eneseanalüüs, praktilised harjutused.
Õppekeskkond:
Loenguruum. Õppijate arv ühes grupis ei ole piiratud.
Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid:
 • Õppija on läbinud 100% auditoorsest tööst.
 • Õppija on sooritanud programmis ettenähtud iseseisva töö (praktilised harjutused).
 • Õppijale väljastatakse tõend.
Koolituse läbiviija:
Aigi Vahing pidas 30 aastat oma elust võitlust söömissõltuvusega. 27 aastat püüdis ta sõltuvust ise ohjeldada ja sattus seeläbi ka teistesse sõltuvustesse. Kolmel viimasel sõltuvuse aastal otsis ta lahendusi erinevatest eneseabi meetoditest, teraapiatest ja paranemisprogrammidest, sh 12 sammu programmid. Sõltuvuste teemal kirjutas ta ka autobiograafilise romaani “Valik” (2010). 2011 osales Aigi oma terapeudi soovitusel Teadliku Muutuse Kunsti kursusel, mis algatas tema elus jäädava positiivse muutuse. Tänaseks on ta sõltuvustest vabanenud ning saanud Ingvar Villidolt, Teadliku Muutuse Kunsti meetodi loojalt, loa õpetada I-II kursust neile, kes soovivad ka söömissõltuvustest vabaneda. Aigi Vahing on hariduselt rahvusvaheline ärijuht. Ta on juhtinud erinevaid saateid, kirjutanud ja tõlkinud raamatuid ning teinud kommunikatsioonijuhi, ajakirjaniku ja sünkroontõlgi tööd.
Koolitusi läbi viivad lektorid on kõrg- või võrdsustatud haridusega ja on praktiseerinud Teadliku Muutuse Kunsti kursustel omandatud tehnikaid vähemalt 3 aastat ning omavad praktilise õpetamise kogemust vähemalt 120 ak tundi, läbinud Kriya Jooga I pühenduse ja omavad Human OÜ vastavat sertifikaati või tunnistust.

Täienduskoolitusasutuse Human 2.0 Upgrade Yourself pidaja on HUMAN OÜ.

Human OÜ korraldab täiskasvanute tööalast ja vabahariduslikku täienduskoolitust täiskasvanute koolituse seaduse jt. täiskasvanuhariduse valdkonna kehtivate õigusaktide kohaselt.
Human OÜ on kantud Eesti Hariduse Infosüsteemi täiskasvanute täienduskoolitusasutusena.
Täiskasvanuhariduse majandustegevus teade EHI-s nr 175017 registreeritud 22.03.2017.

Taevasmaa tee 17, Aruvalla küla, Rae vald, Harju maakond, 75320
Tel: +372 6210 108; e-post: teadlikmuutus@human.ee
Registrikood 12495946
KMKR nr: EE101650236
Swedbank EE462200221057731392


Human OÜ poolt korraldatavad koolitused toimuvad õppekavade alusel jaanuarist kuni detsembrini. Õppekavad on avalikustatud ettevõtte kodulehel (www.human.ee) iga koolituse lehe alumises osas. Koolituse mahtu arvestatakse akadeemilistes tundides. Üks akadeemiline tund on 45 minutit.

Õppekava on koostatud lähtudes konkreetse sihtgrupi vajadustest, täiskasvanute koolituse seadusest, täienduskoolituse standardist ning Haridus-­ ja Teadusministeeriumi juhendmaterjalidest.


Koolitused toimuvad eesti keeles. Õppevorm: päevane õpe; ühe- või kahepäevane koolitus.
Õppemeetodid: loeng, arutelu, iseseisev töö jm vastavalt koolituse teemale ning eesmärkidele.


Kõik koolitused toimuvad kaasaegsetes konverentsikeskustes. Kõik koolitusruumid on hästi valgustatud, ventileeritud ning varustatud tänapäevaste tehniliste vahenditega. Ruumides on võimalik laudu ja toole paigutada vastavalt vajadusele, et toetada erinevate õppemeetodite kasutamist. Koolituspäeval pakutakse osalejatele kohvi, teed, vett ja küpsiseid/muid suupisteid. Osalejatele tagatakse vaheaeg lõunasöögiks. Asutusesisesed koolitused viiakse koolituse tellija soovi korral läbi tellija koolitusruumides.


Kõikidel koolitusel osalejatel on võimalus anda tagasisidet koolituse sisu ning korralduse kohta nii suuliselt, kirjalikult paberkandjal kui ka elektroonsel kujul. Saadud tagasisidet analüüsitakse, vajadusel tehakse muudatusi koolituse sisus ning korralduses. Human OÜ jätab endale õiguse teha õppekavades nende parendamise eesmärgil jooksvalt muudatusi.


Koolitusi läbi viivad lektorid on kõrg- või võrdsustatud haridusega ja on praktiseerinud Teadliku Muutuse Kunsti kursustel omandatud tehnikaid vähemalt 3 aastat ning omavad praktilise õpetamise kogemust vähemalt 120 ak tundi, läbinud Kriya Jooga I pühenduse ja omavad Human OÜ vastavat sertifikaati või tunnistust.


Kodulehel avaldatud koolitustel on võimalik osaleda kõigil huvitatud ning õppekeelt koolitusest arusaamiseks piisaval määral valdavatel juriidilistel- ning eraisikutel. Koolitusele registreerumine toimub jooksvalt ja tellijale/osalejale sobiva aja jooksul enne koolitust. Registreeruda saab internetis (www.human.ee), e-posti teel (teadlikmuutus@human.ee) või telefoni teel (+372 6210 108). Interneti teel registreerunud saavad registreerumise kinnituse e-posti aadressile.

Õppegrupp moodustatakse koolitusele registreerumise järjekorra alusel.
Koolil on koolitusgrupi mittetäitumisel õigus koolitus ära jätta või koolitust edasi lükata koolitusgrupi täitumiseni.
Ettevõttesiseste koolituste tellimiseks palume pöörduda aadressil teadlikmuutus@human.ee.


Koolitusel osalejal palume kohale tulla võimalusel vähemalt 15 minutit enne koolituse algust.
Koolituse läbimisel väljastatakse 7 päeva jooksul e-posti teel läbimist tõendav tõend.
Koolituse lõpetamiseks ja tõendi saamiseks peab läbima õppekava täies mahus.


Koolituse järgselt väljastatakse koolitusel täies mahus osalenule elektroonilisel teel tõend.
Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine.

Tõendile märgitakse järgnevad andmed:
1) õppija nimi ja isikukood;
2) täienduskoolitusasutuse nimi ja registrinumber, selle puudumisel pidaja registrinumber;
3) vastava õppekavarühma registreeringu number Eesti Hariduse Infosüsteemis;
4) õppekava nimetus;
6) täienduskoolituse toimumise aeg ja maht;
7) tõendi väljaandmise koht ja kuupäev;
8) tõendi number;
9) koolitajate nimed.


Õppekavas toodud koolituse osavõtutasu kehtestatakse igaks koolituseks eraldi. Koolituse jooksul seda ei tõsteta. Korduv koolitustel osalemise korral võib osavõtutasu vähendada. Registreerumise järgselt väljastab Human OÜ registreerunule elektroonilisel teel arve. Arve väljastatakse peale piisava suurusega grupi komplekteerumist ning üldjuhul enne koolituse toimumist. Koolituse eest tasumine toimub veebilehe (www.human.ee) e-maksekeskkonnas pangaülekandega või ettemaksuarve alusel, peale makse sooritamist saadetakse osalejale registreerumise kinnitus e-posti teel. Osavõtutasu on võimalik tasuda ka eelneval kokkuleppel toimumispaigas enne kursuse toimumist sularahas või kaardimakse terminaliga. Kui kohtade arv on piiratud, siis kehtib eelisjärjekord eelnevalt registreerunud osalejatele.


Koolitusgrupi mittetäitumisel või mõnel muul mõjuval põhjusel on Human OÜ-l õigus koolitus ära jätta või edasi lükata. Registreerunuid teavitatakse koolituse ärajäämisest või edasilükkumisest esimesel võimalusel. Ärajäänud koolituse eest tasutud osavõtutasu makstakse tagasi või kantakse soovi korral üle mõne teise koolituse osavõtutasuks.

 • Kui registreerunul ei ole võimalik koolitusest osa võtta, tuleb sellest koheselt teada anda teadlikmuutus@human.ee aadressil.
 • Kui koolitusest loobumise teade on saadetud 5 päeva enne koolituse toimumist, tagastab Human OÜ kliendile 100% koolituse eest tasutud õppemaksu.
 • Kui koolitusest loobumise teade on saadetud vähem kui 5 päeva enne koolituse toimumist, tagastab Human OÜ kliendile 50% koolituse eest tasutud õppemaksu.
 • Koolitusele ette teatamata mitteilmumise korral või poolelijätmisel õppemaksu ei tagastata.
 • Maksetähtaja ületamisel 30 päeva ja/või hoolimata meiepoolsetest meeldetuletustest, antakse tasumata arve inkassofirmale edasiseks käsitlemiseks.
 • Koolitusele registreerunu nime saab muuta hiljemalt üks päev enne koolituse algust, teatades sellest e-kirja teel aadressil teadlikmuutus@human.ee.

Human OÜ kogub osalejate kohta järgmisi andmeid: osaleja nimi, asutus, ametikoht, e-mail, kontakttelefon, sünniaeg või isikukood (tõendi jaoks). Isikuandmeid töödeldakse isikuandmete kaitse seaduse §6 alusel.

Tutvu privaatsuspoliitika ja e-poe kasutustingimustega.

Autoriõigused

Human 2.0 Upgrade Yourself logo ja Teadliku Muutuse Kunst on ettevõtte Human OÜ registreeritud kaubamärgid. Koolitusmaterjali paljundamine, levitamine, avalik esitamine või tõlkimine teise keelde on lubatud ainult Human OÜ eelneval kirjalikul loal. Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste autorina andnud litsentsilepingu alusel Human OÜ-le eksklusiivsed õigused haridusprogrammi sisu haldamiseks, korraldamiseks, vahendamiseks, levitamiseks ja esindamiseks muudes ärilistes toimingutes.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
 • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X