Jaga seda:
11.12.2013
Recording

Terved peresuhted, tingimusteta armastus, hoolivus

15.00 

audio
MP3
225,4 MB
1h 57min
Et
AL-11122013

Abielust. Hoolivusest. Armukadedusest. Seksuaalsusest.
Südamlik loeng, kus räägitakse pikaaegselt kestvast elujõulisest suhtest (ka kaugsuhte puhul). Lisaks seksuaalsusest jooga valguses, hoolivusest ja teenimisest peres ning üldisemalt laste kasvatamisest.

Me kõik tahame elada õnnelikus ja kestvas kooselus, kus läbisaamine on sõbralik, seksuaalsuhted korras ja mõlemad osapooled rahul.

Pika kooselu jooksul võivad kaduda hoolivus ning tolerantsus ja teist inimest hakatakse pidama enda omaks.

Kuidas elada perena koos selliselt, et säiliks isikuvabadus ja keegi ei jääks ilma sellest, mis on talle oluline ja valmistab rõõmu? Kuidas käituda lastega, et tekiksid usalduslikud suhted ja nad räägiksid, mis nendega tegelikult toimub?

Selle loengu põhjal võid jõuda uue arusaamiseni kooselust ja selle teadmise praktiline kasutamine võib muuta Sinu elu.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X