Jaga seda:
12.12.2013
Recording

Tegutsemine ja selle liikumapanev jõud

15.00 

audio
MP3
257,6 MB
2h 14min
Et
AL-12122013

Hea loeng neile, kes soovivad lähemalt teada saada tegutsemist mõjutavatest protsessidest. Loengus antakse selge suunis, kuidas tegutseda arukalt ja tõhusalt ning kuidas saavutada elus just seda, mida soovid.

Sa tunned, et asjad ei edene. Oled endale liiga palju teha võtnud või pole lihtsalt jõudu ega tahtmist midagi teha. Tahad leida motiive, mis järgmisel hetkel jälle ära ei laguneks ja jõuda selgusele, mida sa elus saavutada soovid ning kuidas seda ka reaalselt ellu viia.

Kas oled kunagi mõelnud, et su tegutsemisvõime ja -kiirus võivad olla mõjutatud võimsate loodusjõudude poolt? Kõlab nagu fantaasia, kuid kuidas neid jõude endale sobivalt suunata? Kuidas üldse tähele panna, mida me teeme igal ajahetkel ning kuidas kogu selle tegevuste hulgaga toime tulla? Milles seisneb konflikt mõtete, tunnete ning reaalse maailma vahel? Kuidas sealjuures suurendada sidet reaalsusega?

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X