Kategooriad:
Vali kategooria
Jaga seda:
L 26. august 2017 kell 9:00 - 18:00
Koolitus

Teadliku Muutuse Kunsti Suvepäev 2017

1 päev
Eesti keel
TMK-SP-2017

Kutsume kõiki Teadliku Muutuse Kunsti kursustel osalejaid, häid sõpru, tuttavaid ning kõiki teisi huvilisi 26. augustil 2017 TMK suvepäevale Lilleorus.

Uue sisu ja formaadiga suvepäeva programmis keskendume seekord praktiliste kogemuste jagamisele teadlikkuse rakendamisest igapäevaelus ettevõtlikkuse, pere ja suhete ning tervise ja isikliku vastutuse teemadel. Vaatame neid elulisi ja olulisi teemasid läbi teadlikkuse ja teadveloleku prisma. TMK praktikud teavad, mis on teadlik valik, millised on teadliku valiku eelised ning kuidas teha teadlik valik. Teadlikult valitud ja tehtud tegevused hoiavad kokku aega ning tõstavad tegutsemise efektiivsust, läbi mille on heaolu saavutatav kõigis eluvaldkondades. Suvepäevalt saad kaasa palju häid ja praktilisi näiteid ning nõuandeid, mida esinejad oma isikliku kogemuse ja õpitu põhjal avalikustavad.

Oma kogemust sellest tulevad jagama erinevates eluvaldkondades edu saavutanud TMK praktikud - Ville Jehe, Reet Aus, Helena Lass ja Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja Ingvar Villido.

Ville Jehe | Kuidas viia jooga matilt igapäevaellu?
Ville Jehe on ettevõtja, insener ja disainer. Eelkõige on ta aga praktik. Ta on olnud mitme eduka ja rahvusvahelise projekti (Uus Maa, Delfi jt) käivitaja ja juht ning osalenud ligi 40 ettevõtte sünni juures. Täna juhib ta oma investeeringute portfelli, kuhu kuulub näiteks nii mehhatrooniliste lennuvahendite arendamise, küberturva kui ka toitlustusteenuse ettevõtteid. Lisaks ettevõtlusele on Ville kaasabil käivitatud mitmeid ühiskondlikke liikumisi ja organisatsioone. Ville on õpetanud Teadliku Muutuse Kunsti kursusi ettevõtjatele juba kolm aastat ja peab teadlikkuse loenguid erinevates ettevõtetes ning haridusasutustes.

Reet Aus | Kas laste saamine tähendab loobumist loomingulisest eneseteostusest?
Reet Aus PhD on ettevõtete Aus Design, Upmade ja ReUse looja, väärtustava disainiga tegelevate kaubamärkide Reet Aus ja Up-Shirt disainer. Eesti Kunstiakadeemia vanemteadur, Jätkusuuliku Disainilabori algataja ja Tallinna Linnateatri peakunstnik. Aasta naise ja Põhja-Euroopa olulise naisettevõtja tiitliga tunnustatud Reet on Ingvar Villido poolt antud tehnikate abil õppinud juhtima oma elu ja protsesse võimalikult palju ise, tehes teadlikke valikuid. Neid õpitud tarkusi kasutab Reet aktiivselt oma igapäevases elus. Neist on saanud tema rahvusvahelise edu alus, mitmel alal läbilöömise salarelv, aga ka tema suutlikkus ühendada edukalt töö ja pereelu. Reet on kolme lapse ema.

Helena Lass | Kuidas olen kokku sidunud TMK teadmised oma meditsiinialaste teadmistega?
Helena Lass on vaimse vormi ekspert, arst ja ettevõtja. Ta on tegelenud teadlikkuse praktikatega Ingvar Villido juhendamisel üle 10a ning on TMK praktik. Helenal on arstiharidus Tartu Ülikoolist aastast 2004, mille järgselt ta omandas eriarsti kutse psühhiaatrias aastal 2013 ning tegutseb ka praegu Unego OÜ-s psühhiaatrina. Lisaks tööle arstina on ta Teadliku Ettevõtluse Konverentside korraldaja ja ettevõtetele suunatud e-koolituste platvormi Wellness Orbit looja. Suvepäeval jagab Helena oma kogemust, kuidas ta on kokku sidunud TMK teadmised oma meditsiinialaste teadmistega luues silla meditsiini, vaimse tervise, teadlikkuse ning igapäevase töö vahele.

Ingvar Villido | Uus vaade vastutusele: raske kohustuse koorem või eesmärkidele viiv mõõdetavate tulemustega vahend.
Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

REGISTREERUMINE

Välja müüdud!

Palume registreerida üritusele üks osaleja korraga.
Hind sisaldab sissepääsu TMK Suvepäevale, kohvipause ja lõunat.

Lastele ja noortele vanuses kuni 18.a osalemine tasuta. Palume registreerumisel lisada info laste osalemise kohta.

LISAINFO

Vabade kohtade olemasolul saab osta pileti kohapeal. Tasuda on võimalik sularahas või pangakaardiga.

KONTAKT

Human OÜ | +372 621 0108 | info@human.ee

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X