Jaga seda:
04.12.2012
Recording

Teadlikkuse rakendamine igapäevaelus

15.00 

audio
MP3
188,2 MB
1h 37min
Et
AL-04122012

Väga hea videoloeng sissejuhatuseks ja praktiseerimiseks teadlikkuse kasutamise teemal. Tõeline pärl neile, kes otsivad selget ja konkreetset teed enese muutmiseks.

Loengus saab selgeks, mis on teadlikkus, kuidas seda ära tunda ja kasutada. Miks on teadlikkuse kasutamine kasulik. Saad teada, kui palju teadlikkus tegelikult Sinu elu muuta võib ja kuidas seda rohkem oma igapäevaellu suunata.

Saad teada ja praktiliselt kogeda, kus kohas asuvad mõtted, kus teadlikkus ja kus paikned füüsilise keha suhtes Sina Ise.

Loeng sisaldab kahte tehnikat:

  1. Probleemide tegeliku olemuse väljaselgitamist (probleemi taandamine)
  2. Teadvuse avardamise ja teadlikkus-teadlikkusest praktikat.

Jäädes iseendaks on võimalik tegutseda nii, et saavutad seda mida sa tahad. Kannatusteta.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X