Jaga seda:
06.09.2016
Recording

Teadlikkuse kasutamine

15.00 

audio
MP3
173 MB
1h 29min
Et
AL-06092016

Igapäevases elus on tegevusi, mis laabuvad mängleva kergusega, kuid on ka harjumusi ja sellest tulenevaid probleeme, millest tahaks vabaneda või õppida neid edukalt lahendama. Ühe harjumuse teisega asendamine ei ole andnud püsivaid häid muutusi. On hea teada, et nendes tegevustes, kus oled edukas, kasutad sa juba oma teadlikkust. Ka teraapilises mõttes on ülioluline, et teadlikuna ei olda enam allutatud alateadlikele protsessidele.

Kuidas teadlikkust avastada? Kuidas suurendada oma elus edukate tegevuste osakaalu ja vältida ebameeldivusi, masendumist ja pettumusi? Kuidas teadlikkuse abil vabaneda painavatest probleemidest ja minevikusündmuste mõjust? Missugust elu sa tahaksid elada?

Tänapäeval valitseb asjademaailm ja inimeste soov on jõuda mäe otsa läbi asjade. Siit saad teise rõhuasetuse, mis juhatab sind muutuvate asjade juurest püsiväärtusteni. Teadlikkuse avastamine ja kasutuselevõtt, mille tehnikaid loeng pakub, võib viia suure elumuutuseni.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X