Kategooriad:
Vali kategooria
Jaga seda:
N 25. november 2021 kell 19:00 - 20:30
Course

0

Tasuta loeng: Vestlused Ingvariga “Konflikt, lõhestumine, vabadus”

1,5 h
OL-25112021-1

Kuidas oma elu kriisis targalt juhtida?

Praeguseks juba pikalt kestnud Covid-ajastu on hakanud avaldama laiemat mõju ka meie ühiskonna tervisele. Polariseerumine, lõhestumine, konfliktid. Oleme silmitsi uutlaadi pingete ja vastuoludega, mis meid ümbritsevad. Aga ka vastuoludega meie endi sees.

Kuidas sa tunned end tänases päevas vaadates maailmas toimuvat? Olla praegusel ajal rahulolematu – see tundub loomulik. Tundub loomulik olla rahulolematu riigi käitumisega. Või vaktsiinivastaste või vaktsiinipooldajate käitumisega. Tundub loomulik valida endale pool ja siis vastaspoolel oleva arvamusliidri, poliitiku, meediakanali või oma naabri seisukoha peale ärrituda. Kuid kas sa oled vaadanud, mida selline rahulolematus sinuga teeb? Kuidas see sulle endale mõjub? Kas see avardab või hoopis kahandab sinu võimalusi ja väljavaateid? Kas laiendab võimet keskenduda lahendustele, olla paindlik ja leidlik, märgata muutunud olukorras uusi võimalusi, olla järjepidev ja kannatlik? Või hoopis piirab neid? Kui sa nii vaatad, võid märgata, et rahulolematus jt laialt levinud reaktsioonid ning suhtumised praegusel ajal hakkavad ühel hetkel tegelikult nii teisi kui ka sind ennast piirama, lõigates välja uutest võimalustest ja uutest väljavaadetest.

Kuidas saavutada vabadus, mida ei kõiguta ükski kriis ega väline piirang?

Kutsume sind 25. novembril toimuvale tasuta veebiseminarile: "KONFLIKT, LÕHESTUMINE, VABADUS - KUIDAS OMA ELU KRIISIS TARGALT JUHTIDA?

Webinaril saad teada:

  • Kuidas jääda kaineks ja rahulikuks sõltumata ümbritsevast olukorrast?
  • Kuidas säilitada kaine vaade sündmustele, mis võimaldaks meil teha targemaid otsuseid - nii enda kui lähedaste jaoks - nii isiklikus plaanis kui suhetes teistega.
  • Kuidas saavutada olulistel hetkedel emotsionaalne kõigutamatus?
  • Kuidas hoida sisemist stabiilsust, mis aitaks säilitada kindlat pinnast igas olukorras. Ka siis kui ümbritsev keskkond on konfliktne.
  • Kuidas saada vabaks sundreageerimisest ümbritsevatele sündmustele - ja võtta sisse hoopis arukam positsioon - vaatleja, märkaja ja taipaja positsioon - aruka tegutseja hoiak.
  • Kuidas rajada oma isiklik heaolu ja turvatunne senisest hoopis kindlamatele alustele - kuidas mitte muretseda, karta, tunda ärevust, süüdistada või vihastada?
  • Missugune võiks olla see meetod, mis sellise taseme ja oskuste saavutamist võimaldaks?
  • Kuidas kasutada covid-agset olukorda ära uue ja palju parema taseme saavutamiseks oma elus? Kuidas kujundada saabuv 2022 aasta uute võimaluste ja positiivsete muutuste alguseks?

Sündmus on sarjast Ingvar Villido loengud

"Vestlused Ingvariga" on uus loengusari, mis toimub intervjuudena ja milles tuleb käsitlusele inimese areng - teekond läbi elu. Ingvar Villido vastab küsimustele ning avab sügavamalt inimeste jaoks elulisi teemasid, andes ka praktilisi teadmisi, mida saab igapäevaselt kasutusele võtta. Intervjueerib Aigi Vahing.

Pakume soovi korral sünkroontõlget inglise ja vene keelde, palume ette teatada teadlikmuutus@human.ee

Loengu läbiviija

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Registreerumine

00.00 €

REGISTREERU

Loengule saab registreeruda üks osaleja korraga.
Peale makse sooritamist saadame teile loengus osalemise lingi meilile. Osalemise link on mõeldud vaid individuaalseks kasutamiseks.

Palume veenduda, et internetiühendus oleks piisavalt stabiilne loengu jälgimiseks ja liituda Zoom keskkonnaga hiljemalt 5-15 minutit enne loengu algust.

Loengu sisu on autoriõigustega kaitstud ja selle salvestamine ei ole lubatud.

Loeng on registreerunutele järelvaadatav:
Saadame 3-4 päeva pärast loengu toimumist osalejatele salvestuse lingi, mis on seejärel seitse päeva aktiivne.
Järelvaatamise võimalust saab kasutada ka, kui online aeg ei sobi. Palume selleks enne loengut registreeruda, sel juhul saame saata hiljem samadel tingimustel salvestuse lingi, mille said loengus osalenud.

Lisainfo


Ülekannet saab jälgida nii arvutist, nutitelefonist kui tahvelarvutist. Selleks tuleb seadmesse paigaldada Zoom Meetings. Rakendus on saadaval nii App Store’s, Google Play’s kui rakenduse kodulehel.

Rakenduse Zoom Meetings paigaldamine seadmesse:

Windows arvuti (PC): minge rakenduse kodulehele ja laadige alla ning paigaldage oma arvutisse "Zoom Client for Meetings"

Mac arvuti: minge rakenduse kodulehele ja laadige alla ning paigaldage oma arvutisse "Zoom Client for Meetings"

Android telefon või tahvelarvuti: laadige Google Play'st alla "Zoom Cloud Meetings"

iPhone/iPad: laadige App Store'ist alla "Zoom Cloud Meetings"

Veendumaks, et Zoom Meetings teie seadmes avaneb ja toimib, saate kasutada testülekannet (test meeting).
1. Avage see siin lingil: https://zoom.us/test
2. Vajutage sinisele nupule "Join"
3. Seadme ekraanile ilmub aken, kus on vaja vajutada "Zoom" või "Open".
4. Kui testülekanne (test meeting) on avanenud, avaneb aken, kus on must või hall taust ja all nupud "audio", "video", "share" jne. Nüüd on teie seade ülekande jälgmiseks valmis. Loengu ülekandega liitumiseks kasutage piletiga koos saadetud linki.

Rohkem juhiseid leiab Zoom abilehelt.


Anname oma parima, et pakutavad koolitused, loengud ja salvestised oleksid praktilise väärtusega ning juhendaksid kuidas elus häid muutuseid läbi viia.

Siiski juhime tähelepanu, et Human ei saa vastutada selle eest, et konkreetne koolitus, loeng või salvestis vastaks täielikult igale ootusele või vajadusele.

Human pakub koolitusi, loenguid ja salvestisi “nii nagu need on" (ingl k "as is") põhimõttel ega vastuta järgneva eest:

- koolituse, loengu või salvestise konkreetsele kliendile mistahes eesmärgil sobivuse ning tema ootustele ja vajadustele vastavuse eest;

- selle eest, et koolitusel, loengul või salvestises käsitletavate teemade kohta esitatud info on täielik ja ammendav või vastab kliendi poolt eeldatud teabele;

- koolitusel, loengul või salvestises esitatud teabe kasutamise eest ega kasutamisest tekkida võivate tagajärgede eest.

Koolitusel, loengul või salvestises pakutav ei ole ettenähtud asendama meditsiinilist nõustamist, ennetust, diagnoosi või ravi. Seetõttu ei tohi omandatut kasutada haiguste diagnoosimiseks, ravimiseks ega määratud ravi asendamiseks. Tervisega seotud probleemide korral tuleb pöörduda nõu ja abi saamiseks arsti poole.

Human vastutab osalejale tekitatud kahju eest üksnes juhul kui Human on kahju põhjustanud tahtlikult või raske hooletuse tõttu või kui seadusest tulenevalt ei ole vastutuse välistamine võimalik.

Kontakt

Human OÜ | teadlikmuutus@human.ee | +372 621 0108

Autoriõigused

Human 2.0 Upgrade Yourself logo ja Teadliku Muutuse Kunst on ettevõtte Human OÜ registreeritud kaubamärgid. Koolitusmaterjali paljundamine, levitamine, avalik esitamine või tõlkimine teise keelde on lubatud ainult Human OÜ eelneval kirjalikul loal. Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste autorina andnud litsentsilepingu alusel Human OÜ-le eksklusiivsed õigused haridusprogrammi sisu haldamiseks, korraldamiseks, vahendamiseks, levitamiseks ja esindamiseks muudes ärilistes toimingutes.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X