Jaga seda:
12.03.2020
Recording

Sünd ja surm – kas algus ja lõpp?

20.00 

audio
MP3
155,1 MB
1h 47min
Et
AL-12032020

Kaasajal õpime, et inimene sünnib siia ilma ainult ühe korra. Iidsed joogalikud teadmised on teistsugused.

Kuidas valmistuda surmaks? Kuidas aidata lähedasel surra? Kuidas saada üle leinast? Kas ja mil viisil on vaja surnutega suhelda? Kas surm on ainult lõpp või ka algus?

Tänapäeva joogameister Ingvar Villido aitab lahti harutada teemasid, mille kaasaegne teadus käsitlemata jätab. Loengus annab ta ka uue vaatenurga sünni ja surma teemale.

Õppida saab erinevaid tehnikaid - kuidas, leida oma teadvus; avastada, et mõte on sinu enda suhtes dünaamiliselt liikuv objekt; tabada, kes sa ise oled – milline on sinu surematu osa.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

20.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X