Jaga seda:
20.02.2014
Recording

Suhete loomine. Põlvkondade vahelised suhted ja seosed

15.00 

audio
MP3
252,2 MB
2h 11min
Et
AL-20022014

Loengus saad teada, millised on uue põlvkonna prioriteedid ning kuidas arvuti kasutamine mõjutab noorte arengut. Milles seisneb eri põlvkondade erinevus, millisel pinnal tulevad konfliktid ning kas eelmised põlvkonnad peaksid üldse peale suruma oma väärtuseid. Kui peaksid, siis milliseid?

Juttu tuleb ka sellest, kas Eesti kooliharidus valmistab noort piisavalt hästi ette iseseisvaks eluks peale kooli lõpetamist? Millised on noorte unistused ja kas reaalsus kattub sellega. Kuidas saavutada ihaldatud elu ning milline on siin unistuste ja reaalsuse dilemma. Kuidas teha seejuures nutikaid valikuid? Samuti saad teada lähemalt suhte loomisest ning rutiini vältimisest pikemaajalises suhtes. Kuidas luua just sulle sobivas suunas arenevaid suhteid?

Väga hariv ning mõtlemapanev loeng tänapäeva laste ja noorte maailmapildi paremaks mõistmiseks. Samuti annab head juhtnöörid, kuidas luua suhteid ning välistada rutiini teket.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X