Jaga seda:
18.12.2012
Recording

Suhe Jumalaga

15.00 

audio
MP3
196,9 MB
1h 42min
Et
AL-18122012

Olenemata kultuuritaustast on enamikel inimestel olemas suhe Jumalaga, kuigi oma igapäevases elus me ei pruugi seda teadvustada. Ingvar Villido käsitleb teemat arusaadavalt nii kristlastele kui ateistidele kui ka inimestele, kes ei ole oma religioosset kuuluvust määratlenud.

Kuidas suhelda Jumalaga? Kuidas saada aru, et on loodud suhe Jumalaga? Millised on Jumala 3 aspekti? Kuidas palvetada nii, et palve jõuaks kohale? Miks kasutatakse kirikutes laulmist? Mis on esimene patt? Mis on mantra? Miks indiaanlased palvetavad halades?

Loengu kuulaja saab vajalikud teadmised suhtlemiseks Jumalaga ning kogemuse meie Isa palve lausumisest.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X