Jaga seda:
14.04.2016
Recording

Sõltuvus teistest

15.00 

audio
MP3
234 MB
2h 01min
Et
AL-14042016

Kas oled sõltuv heast toidust või hoopis toredatest suhetest? Kas elu ilma sõltuvusteta on võimalik?

Kuidas tekib sõltuvus? Mis on laitmatus? Mis on sisemised ja mis on välised sõltuvused? Kas arukas inimene on sõltuv?  Kuidas toimivad motivaatorid ja kuidas toimivad demotivaatorid? Millel põhinevad kõik sõltuvused? Miks me vaatame fotoalbumeid? Kuidas sõltuvusest vabaneda? Mis määrab kõik suhted? Kuidas tegutseda ilma motiivideta? Mis on inimeste üks kõige suuremaid sõltuvusi?

Saa teadlikuks oma sõltuvustest ja vabane nendest!

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X