Jaga seda:
12.09.2013
Recording

Sõimusõnade kasutamise ja asjaolude kirumise tagajärjed

15.00 

audio
MP3
106,7 MB
1h 50min
Et
AL-12092013

Loengus selgub kuidas mõjutab inimesi mõtetes ja sõnalises väljenduses kirumine ja sõimamine. Praktiliselt saad teada, millised on sõnade taga olevad tegelikud tähendused ning mis on manamine, ära sõnamine ning needmine.

Eetilis-moraalse puhtuse olulisus meile ja teistele. Kuidas on võimalik tehtud tegude tagajärgi muuta? Mis on infoväli ning kuidas käivituvad harjumused? Meie võimest ise enda sisemaailma muuta. Mis on iga inimese elu eesmärk? Kus saab õppida vabastama enda sisemaailmas olevaid probleeme?

Loengust saad kaasa tehnika sõnade taga olevate tähenduste taipamiseks ja soovitusi kuidas muuta mõtlemist.

Antakse ka lühike ülevaade Ingvar Villido Teadliku Muutuse Kunsti Kursustest.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X