Jaga seda:
13.02.2014
Recording

Raha ja suhtumine rahasse

15.00 

audio
MP3
254,8 MB
2h 12min
Et
AL-13022014

Raha ja efektiivsus. Tegelik väärtus tööturul. Oskuste unikaalsus. Õiglase tasu saamise ja unikaalse oskuse tegemise kuldvalem.

Põhjalik loeng rahast ja efektiivsusest.

Kuidas saada õiglast tasu oma spetsiifiliste oskuste eest. Miks teenivad osad inimesed rohkem raha, kui teised? Ostu-müügi suhetest väljaspool ärimaailma. Kuidas on karma seotud rahaga?

Milline on sinu tegelik väärtus tööjõuturul ja kuidas seda teada saada? Millal luua oma ettevõte? Sinu oskuste unikaalsus. “Ost-müük” kodus. Raha kui kokkulepe.

Millest sõltub ja kuidas kujuneb see, kui palju sul raha on? Selle praktiline tuvastamine. Kuidas praktiliselt kujuneb kõrgema tasu saamine ja oskuste täiustumine? Jumal kui absoluutne ressurss ja absoluutse ressursi valdaja. Tingimused. Mina ja Tema suhe.

Õiglase tasu saamise ja unikaalse oskuse rakendamise kuldvalem – ehk kuidas teha tegevusi, mille tasu on alati positiivne? Läbi milliste praktiliste tegevuste see stsenaarium rakendub?

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X