Jaga seda:
13.05.2014
Recording

Raha ja eneseteostus

15.00 

audio
MP3
204,2 MB
1h 46min
En
AL-13052014

Loeng annab selgust teemal, milleks on meile raha vajalik ning kuidas on seotud raha ja eneseteostus ning mida saab iga inimene teha, et vajadusel oma olukorda muuta.

Mida annab raha? Kui kaua mõjub palgatõus? Kuidas on raha seotud emotsioonide ja mõtetega? Mis on eneseteostus? Millisest protsessist algab hobi? Kui suur on hobi mõju rahale? Millised ettevõtted on edukad? Kuidas mõjutab karma sissetulekut? Mis on enese teostus? Kuidas kujuneb dharma?

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X