Jaga seda:
13.02.2013
Recording

Olemises ei ole sa kunagi üksi

15.00 

audio
MP3
73,8 MB
1h 42min
Et
AL-13022013

Kui sa otsid vastust olemuslikele küsimustele ja tahad teada, mis on inimeseks olemise püsivad väärtused, siis see loeng on just sulle. Üks püsivatest väärtustest on teadlikkus.

Loengust leiad praktilisi juhiseid, kuidas teadlikkus avastada ja võtta kasutusele igapäevaseid tegevusi tehes. Siit saad ülevaate segavatest asjaoludest, mis ei luba olla igal hetkel teadvel ja ühenduses kõige olevaga. Loengus antakse praktiline kogemus olemasolu kõrgeimast tasandist. Mis on sinu jaoks olemine? Kui palju sa teadvustad tegevusi oma igapäevases elus? Kuidas saavutada selline positioon, kus muutud oma elu juhiks? Kuidas vältida sisemist konflikti? “Ühel päeval hakkad sa aru saama…, et kõik on üks, kõik on omavahel seotud. Et sa ei ole lihtsalt inimine, kes on hädas, vaid palju, palju enamat, selliselt õpib tundma oma potentsiaali“ (Ingvar Villido).

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X