Jaga seda:
08.05.2012
Recording

Nägemused

15.00 

audio
MP3
203 MB
1h 45min
Et
AL-08052012

Selles loengus saad kaasa teha retke enda sisemise nägemise maailma. Avastad, millised on need peened tegevused, mida saad kasutada ning leiad vahendi, mille abil igapäevast elu stabiilsemaks muuta.

Kuidas kasutada sisemist nägemist? Mis saab maailmast, kui suled silmad? Kuidas tekib reaalsus ja mis on illusioon? Ettekujutlus ja mälu. Millal algab Babaji kriya jooga? Mis on kontsentratsioon ja 5-tunnetusvahendit? Mis on taotluse impulss ja tahte jõud? Mis on nägemine? Mis asetseb Sinu ja objektide vahel? Mille abil leiad elus stabiilsuse?

Loeng on abiks igaühele, kes soovib õppida teadlikult kasutama enda sisemaailma potentsiaale ja seeläbi avardada enda inimeseks olemise võimalusi. Loeng sisaldab tehnikat teadlikkuse ja tahte impulsi avastamiseks.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X