Jaga seda:
03.04.2014
Recording

Mõttemaailma korrastamine

15.00 

audio
MP3
242,5 MB
2h 06min
Et
AL-03042014

Loeng algab väga intrigeeriva küsimusega: „Kui palju sa usud seda, mida mõtled?“ Sellest hakkab hargnema tõsiasi, et enamus meie peas keerlevatest mõtetest ei kajasta tegelikkust, nad justkui elavad omaenda elu.

Kuidas luua selgust selles maailmas ning millistest komponentidest mõttemaailm üldse koosneb? Milline roll on siin emotsioonidel ning kuidas mõtlemine ja emotsioonid koos toimivad? Kuidas me ammutame ümbritsevast infot, teadlikult ja alateadlikult? Kuidas see meid mõjutab? Kuidas asendada iseeneslik ehk reflektoorne mõtlemine kontrollitud ja tegelikkusele vastava mõtlemisega?

Hea loeng mõistmaks mõtlemise olemust ning seotust emotsioonidega. Loeng sisaldab näidet juhendatud ettekujutlusest, mida enamasti nimetatakse meditatsiooniks ning tehnikat endas hea tunde tekitamiseks.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X