Jaga seda:
13.11.2014
Recording

Mis on surm ja kuidas selleks ette valmistuda?

15.00 

audio
MP3
280,7 MB
2h 24min
Et
AL-13112014

Milles seisneb tavamõttes surma traagika. Enesekesksus - kallutatud suhtumine ja tegevused - jõud, mis ehitab üles elu ja mis mõjutab inimese käekäiku ka peale lahkumist. Teine vaade surmale ja surmajärgsete protsesside lühikirjeldus.

Karma jõud - inimese kallutatus, valikud, teatud energia liikumise suund. Isiklikkuse ja isikliku vastutuse väljakujunemine elu jooksul ja võimalus vabaneda, st. minetada karma jõud. Kasutaja-vaade. Inimese surematuse ja taassünni idee. Kogemuslik teadmine elu jätkuvusest ja sellest tulenev austus elu ees vs usk. Kuidas surmaks ettevalmistuda? Emotsionaal-mentaalsete liikumiste roll lahkumise hetkel, lepituse, rahunemise ja positiivsuse olulisus. Mis saab peale füüsilise keha surma? Järkjärguline ümberhäälestumine astraaltasandile 40 päeva jooksul. Sarnasuse printsiip kui teatud magnetism, millele toetub lahkunute “selekteerimine”. Vabanemine - võimalus “tegutseda tegutsemata”, astuda välja. Kust leida see tegutsematus? Kolm soovi, ajend ka elujärgsetel tasanditel.

Teadlikkuse olulisus astraalsest ja kausaalsest “põrgust” vabanemisel. Intellekti-tasandi lõksud ja väljapääs sellest - sünd inimesena. Mida on võimalik teha surija heaks? Vee sügavam tähendus eluandjana; küünlavalgus kui vaimu toit; lille lõhn kui astraalkeha seisundi muutja; viiruk.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X