Jaga seda:
13.04.2016
Recording

Mis aitab ravida?

15.00 

audio
MP3
253,5 MB
2h 11min
Et
AL-13042016

Selles loengus saad teada, kuidas mõtlemine mõjutab sinu elu ja tervist, kuidas sellisest olukorrast väljuda. Oled sa tundnud, et peas toimub pidev mõtete ringkäik ja vaikust nagu ei olegi? See olukord ei lase sul ümbritsevat maailma kogeda, uued asjad ei saa sinuni tulla. Tekib rutiin, tunned tüdimust ja energiapuudust.

Loengus saad vastuse küsimustele: Milliseid tagajärgi mõtetes elamine kaasa toob? Kas rutiin võib tekitada haiguseid? Kas saaksid eluga hakkama ilma mõtlemata? Kas enesearvamuse juurde jäämine tekitab tagajärgi- haiguseid? Kuidas vabaneda pidevast mentaalsusest?

Loengus tuleb juttu ka füüsilise keha tervisest, toidulisanditest, bakterite olulisusest organismis ja füüsilise keha vananemisest.

See loeng annab sulle võimaluse muuta oma elu. Loengus antud teadmiste praktiline kasutamine võib muuta Sinu elu. „ …et terveneda on vajalik ümberõpe“ (Ingvar Villido).

Loengus antakse tehnika mentaalsusest väljumiseks.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X