Jaga seda:
07.02.2012
Recording

Milline peaks olema õpilase ja Õpetaja suhe

15.00 

audio
MP3
99,1 MB
1h 42min
Et
AL-07022012

Igal hetkel, kui otsid vastust Sinu ette kerkinud küsimusele, oled õpilane. Alati on seal keegi või miski, mis omab neid teadmisi.

Tema on Õpetaja. Vaadeldes ja analüüsides seda universaalset suhet võid märgata seaduspärasusi, mida arvestades on võimalik saavutada parimaid tulemusi nii õppides, kui ka õpetades. Millised on hea õpetaja ja hea õpilase omadused? Milline peaks olema nendevaheline emotsionaalne suhe? Millised intellekti omadused peavad õpilasel olema kasutuses? Mida tähendab hoida ennast avatuna? Kas usaldus on vajalik?
Sellest loengust saadud tähelepanekud on praktiliselt kasutatavad igas olukorras, kus puutud kokku küsimusega, mille vastust Sa täna veel ei tea.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X