Jaga seda:
09.03.2016
Recording

Miks on muutumine vajalik?

15.00 

audio
MP3
196,8 MB
1h 42min
Et
AL-09032016

Meil on mõtted ja emotsioonid, aga me ei tea, kust nad tulevad. Sageli ei märka me sedagi, et nad on ja ei tea, et nad juhivad täielikult meie elu. Oma probleemides otsime põhjuseid teistes ja arvame, et ise ei saa midagi muuta. Tegelikult on meil olemas vahendid enese muutmiseks, kuid me ei kasuta neid. Kui Sind huvitab, mis toimub Sinu sisemaailmas ja kuidas kasutada juba olemasolevaid vahendeid oma elu paremaks muutmiseks, siis see loeng on sulle.

Loengus saad vastuse küsimustele: Kuidas mõtted saavad sinu pähe? Kuidas teada, et sul on mõtted ja emotsioonid? Kust tulevad emotsioonid? Miks mõtetel ja emotsioonidel on elus nii suur roll? Mis on teadvustamisvõime ja miks selle kasutamine on ülioluline?

Loeng annab ülevaate, Teadliku Muutuse Kunsti kursustest ja  kuidas kursustelt saadavad praktilised teadmised aitavad muuta Sinu elu.

„Muuda oma sisemaailma ja maailm sinu ümber muutub“ (Ingvar Villido).

Loeng sisaldab praktilisi harjutusi mõtete ja emotsioonide eristamiseks ning teadvustamisvõime avastamiseks.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X