Jaga seda:
11.12.2014
Recording

Miks meid tõmbab loodusesse?

15.00 

audio
MP3
241,7 MB
2h 05min
Et
AL-11122014

Meie päritolu. Mille poolest me loodusest erineme? Kas loomad mõtlevad? Inimese ja looma ühised omadused. Taimemaailm. Mineraalid, vesi, tuul, gaasid, kiirgused. Orgaaniline ja anorgaaniline maailm.

Seos füüsilise keha ja looduse vahel. Kuidas me saame olla ühenduses loodusega? Primaarne ja sekundaarne ühendus loodusega. Psühholoogiline abi loodusest., ümberlülitumine, pingete maha laadimine. Uudsuse aja pikkus. Hiied, allikad, ohvrikivid, pühapaigad. Looduse teadlik kogemine.

Viie tunnetusvahendi kasutamine ja uurimisvahend - teadlikkus. Puu näide tunnetusvahendite kasutamises. Hiied, kui rituaalide paik. Puude intellekt. Füüsiliselt nähtmatute olendite kutsumine vanade nägijate poolt. Kuidas saada kontakt kõrgema intellektiga? Respekti olulisus. Kommunikatsiooni tekkimine teadlikkuse tasandil ja vastuste lugemine vitaalsel tasandil. Miks on oluline ettevaatlikus? Inimene, kui looduse kroon. Mis on needus? Needusest vabanemise viisid. Karma. Kiindumused. Inimese kuuluvus väljapoole kõiki dimensioone.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X