Jaga seda:
16.04.2014
Recording

Mantrad, loits, sõnajõud

15.00 

audio
MP3
226,6 MB
1h 57min
Et
AL-16042014

Loeng annab hea ülevaate, kuidas teadlikult ja alateadlikult väljaöeldu või mõtetes ringlev tegelikkust mõjutab. Oluline inimestele, kes otsivad Jumalaga kontakti loomise ja eneses rahu saavutamise kogemust ning infot „päris“ palvete tegemiseks.

Leiad lisateavet nii meis endis kui kogu planeedil Maa oleva vee unikaalsuse ja selle mõjutamise kohta. Lisaks on loengus praktilised juhised, kuidas kasutada sõnajõudu laste ja iseenda võimete arendamiseks ja säilitamiseks ning noorte iseseisvuse saavutamise toetamiseks.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X