Jaga seda:
27.11.2014
Recording

Looja arm ja õnnistused – kuidas neid pälvida ja ära tunda?

15.00 

audio
MP3
220,4 MB
1h 54min
Et
AL-27112014

Miks Sinu elu on just selline nagu see on ja miks Sa elad seda nii nagu elad? Kas teised on su ebaõnnestumistes süüdi? Kuidas mõjutavad Sinu elu emotsioonid, automatismid, enesehinnang, teadmatus ja omanditunne?

Kas ja kuidas muutus Sinu sisemaailmas võib mõjutada teisi?

Mis on Looja arm ja kas tunned ära tema õnnistused? Kuidas pöörduda Looja poole nii, et ta Sind kuulda võtaks? Kuidas rääkida Loojaga ja luua Temaga päris kontakt? Tee korda oma isiklik suhe Loojaga!

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X