Jaga seda:
08.05.2014
Recording

Lilleoru – mis koht see on?

15.00 

audio
MP3
260,7 MB
2h 15min
Et
AL-08052014

Lilleoru kuulub kolme rahvusvahelisse organisatsiooni. Rajamisel on suurem koolitushoone Teadlikkuse Rakendamise Kool. Rajatud on unikaalne Elulille park ja suur permakultuuri aed. Kuidas see kõik on kujunenud?

Ingvari vaimne tee ja õpingud. Õpetamise algus. Küsimused õpilastelt, millele ei olnud enam vastuseid. Kursuste õpetamise lõpetamine Tallinnas. 15-20 õpilast, kes hakkasid Lilleorus abiks käima. Erinevate teadmiste praktiseerimine. Inimeste võimete ja potentsiaalide proovile panek. Intensiivne periood. Lisaks: praeguse peamaja ehitamine. Aegade jooksul on õpetamisega pehmemaks mindud. Teadmised-õpetused polnud sellisel kujul paljudele kättesaadavad. Ühisosa on nüüd leitud ja teadmised on tehtud kõikidele arusaadavaiks. Läbi viidavaist tseremooniatest. Karma joogast. Ökokogukondade liinist. Krija jooga liinist (krija, sanskriti kl teadlik tegevus). Lilleoru on rajatud praktilisele tegevusele, mis on inimesi muutnud. Siinse elu eesmärk: saada paremaks inimeseks. Tänane Lilleoru: otsus jagada praktilist teadmist teistega, et ka nemad saaksid muuta oma sisemaailma.

Õpetuse tuum on teadlikkuse välja toomine ja selle kasutamine igapäevases elus. Suur liikmete arv, erineva kompetentsiga inimesed. Veelgi suurem kogukonna arv. Lilleoru tulevikust: areneb ja avaneb edasi.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X