Jaga seda:
07.04.2016
Recording

Lapsed kui õpetajad

15.00 

audio
MP3
248,4 MB
2h 09min
Et
AL-07042016

Lapsed kui õpetajad. Kuidas kasvatada lapsi nii, et nad jääksid kontakti tõelise endaga?
Enne emotsioonide ja mõtete tekkimist on väikelaps väga erilises seisundis. Ergas ja teadvel, suudab ta vaevata luua ümbrusega kontakti, mis on vaikne, vahetu. Õppimise käigus kaotab ta endana olemise, oma tegeliku loomuse. See on juhtunud kõigi täiskasvanutega.

Miks algne olek kaob ja kas seda saab taastada? Mida tähendab “kontakt tõelise endaga”? Milline on inimese tegelik olemus? Kuidas last tema arengus toetada ja tuua esile tema ettevõtlikkus ning loovus? Kust alustada põlvest põlve korduvate vigade likvideerimist ja sisemaailma vabastamist probleemsetest reaktsioonidest?

See loeng puudutab laia teemaderingi sünnist, surmast, elu eesmärgist ja loob arusaadavaid kokkupuutepunkte kõrgete joogalike teadmiste ning kuulajate igapäevaelu ja tegevuste vahel. Selgub, et igaüks saab oma elu oluliselt muuta, alustades muutust õigest kohast.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X