Jaga seda:
16.01.2014
Recording

Kurjast vaimust vaevatud

15.00 

audio
MP3
248,1 MB
2h 09min
Et
AL-16012014

Igapäevaseid toimetusi tehes kogeme erinevaid emotsioone, sealjuures teadvustame ka vastavasisulisi mõtteid, kasutame ettekujutlust ning meenutamist. Kuidas mõjutavad meid meie sees elavad nähtamatud jõud – vitaalsus ja mentaalsus? Kumb on esmatähtis, kas füüsiline või nähtamatu maailm?

Kas probleemide eest oma sisemaailma põgenemine aitab või mida selle asemel teha võiks. Nii mõnedki probleemid võivad laheneda, kui võtta aega ja esitada küsimus iseendale, miks ma teen neid asju, mida ma teen? Kuhu see välja viib?

Lähemalt on juttu vitaalse keha potentsiaalidest. Milliseid omadusi genereerivad erinevad tšakrad? Millised omadused on aktiivse Swadhistana, Manipura, Anahata tšakraga inimestel? Mõnedel väiksematel tšakratel, nagu selgub, on ülihuvitavaid omadusi. Kuidas suhtuda sellesse, kui sulle tundub, et keegi räägib sinuga sinu sees? On see tõesti kuri vaim? Kuidas selline nähtus tekib ja kuhu see välja viia võib. Spetsialiseerumisest kui ohust takerduda, piirates sellega oma lõputuid potentsiaale.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X