Jaga seda:
15.04.2014
Recording

Kuidas vabaneda ebavajalikest asjadest

15.00 

audio
MP3
207,1 MB
1h 48min
Et
AL-15042014

Loengus räägitakse, millised on ebavajalikud asjad sinu sisemaailmas. Muretsemine ja olukordade üle mõtlemine tundub olevat vajalik probleemide lahendamisel, kuid on ka teisi võimalusi.

Kas mõtlemine on kohustuslik? Kuidas tekitada sisemine vaikus? Kuidas arendada erapooletut hoiakut vestluse ajal? Kuidas oma mõistust korrastada? Kuidas vabaneda ringmõtetest? Kas sa saad teha vahet ettekujutusel ja tegelikkusel?

Loeng on abiks nendele, kes tahavad korrastada oma mõttemaailma ja jõuda sisemise vaikuseni.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X