Jaga seda:
05.04.2016
Recording

Kuidas tööst rõõmu tunda?

15.00 

audio
MP3
225 MB
1h 56min
Et
AL-05042016

Igaüks on kogenud töös rutiini, motiivitust, konfliktidest põhjustatud seisakut või segadust, mis tuleneb liigsest keerukusest. Kas on üldse võimalik tööst jätkuvalt rõõmu tunda?

Millistel tasanditel toimub tegutsemine? Millised on asjakohased tegevused? Kas muretsemine aitab? Millest koosneb konflikt? Kuidas kiiremini lahendusi leida ja muutusi läbi viia? Miks huvi kaob? Mis on laitmatu tegevus? Milline oleks õige ümberkäimine kriitikaga?

Loengust saad teada, millised on püsivat rahulolu pakkuva tegutsemise etapid. Igapäevasesse kasutusse võetuna aitab selline tegutsviis välja tulla rutiinist, segadusest ja muretsemisest teiste kriitika pärast.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X