Jaga seda:
16.09.2014
Recording

Kuidas teha õigeid valikuid?

15.00 

audio
MP3
200,7 MB
1h 44min
Et
AL-16092014

Mis on valikud? Peab olema vähemalt kaks asja, mille vahel valida. Prismad läbi mille sa valid - emotsionaalne, ratsionaalne, intuitiivne, reflektoorne.

Reflektoorsete valikute komponendid, tulemuseks tegeliku kindluse puudumine. Aukudest väljasaamine, abi pakkumine küsimuse esitamise vormis, praktilised juhendid. Inimese kasvamise, kujundamise kirjeldused, ümber „disainimise“ vajadus. Mis on emotsioon alateadvusele? Arukuse kasutamise näiteid suhetes. Mida ma vajan?

Vajadusi on kolm: olla keegi, soov tunda end hästi, soov teada. Need on ka valikute põhjused. Valikute langetamise protseduur – läbi emotsionaalsuse vs arukuse. Millised on tulemused. Eesmärgipärasus, kindlameelsus selle suhtes. Alateadvus vs teadlikkus, kordused vs unikaalsus.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X