Jaga seda:
07.10.2014
Recording

Kuidas luua tulevikku?

15.00 

audio
MP3
230,3 MB
1h 59min
Et
AL-07102014

Mida tulevikult ootad, mida oma ellu tahaksid? Kui sinu kujutlused tulevikust ei lähe kokku reaalsusega, tekib pettumus.

Teadmatus tuleviku suhtes tekitab hirmu ja ebakindlust. Seepärast me valimegi elus tavaliselt harjumuspärase tegevuse, sest see on kindel, turvaline valik. See aga kujundabki sinu tuleviku. Tegelikult on maailm täis lõputult võimalusi igaühe jaoks. Mida siis teha selleks, et neid võimalusi üles leida ja saavutada oodatud tulemusi?

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X