Jaga seda:
07.01.2015
Recording

Kuidas ära tunda mittevajalikud asjad oma elus?

15.00 

audio
MP3
224,1 MB
1h 56min
Et
AL-07012015

Oma igapäevases elus me sageli ei saavuta oma eesmärke. Selle üks peamiseid põhjuseid on tegelemine ebavajalike asjadega. Kuidas teha vajalikke asju?

Millal me tegutseme? Kuidas oma tegevusi optimeerida? Millest koosneb mure? Kus peituvad lahendused? Mis on põhjuse ja tagajärje seadus? Millest saab aluse arvestamine teise inimesega? Mis on väärtused? Mis on harjumused? Kas muretsemine lahendab probleeme?

Loeng annab toimiva meetodi oma tegevuste üle vaatamiseks, et saavutada soovitud tulemused. Kuid meetodit igapäevaselt rakendama peab iga inimene ise!

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X