Jaga seda:
11.02.2016
Recording

Kas inimesed on võrdsed?

15.00 

audio
MP3
256,9 MB
2h 13min
Et
AL-11022016

Kas oled kunagi mõelnud, millest mõtleb moslem ja millest mõtled sa ise?

Mille poolest erinevad inimesed? Mille poolest inimesed ei erine? Mis on õpetatus? Mis on keskendumine? Mis on tegelikkus? Mis on vale teadmine? Milline osa inimesest läheb kaduma haridussüsteemis? Mis on sõdade põhjus? Kas püsiv heaolu on võimalik?

Loengus antakse selge ülevaade sellest, mille poolest inimesed erinevad ning mille poolest nad ei erine. Kas nad on võrdsed – see jääb igaühe enda otsustada.

Õpetaja Ingvar Villido annab kogemuse inimese 5 kehast. Kogemus on võimalik saada ka loengu kuulajal.

Palume ostu järgselt salvestada loengute failid esmalt arvutisse ja seejärel kopeerida või sünkroniseerida nutiseadmetesse.

15.00 

Ingvar Villido
Kursuste juhendaja

Ingvar Villido on Teadliku Muutuse Kunsti kursuste sarja looja, Human OÜ asutaja, kriya jooga õpetaja, Lilleorus asuva kriya jooga keskuse asutaja ja nõukoja liige. Ta on arendanud ja õpetanud teadlikkuse rakendamist alates 1992. aastast ning selle töö tulemusena on ta ajakohastanud iidsed kriya jooga teadmised tasemele, mis on arusaadavad ja praktiliselt kasutatavad kõikide kaasaegsete inimeste poolt. Tema loengutel ja kursustel on osalenud kokku üle 15000 inimese Eestist ja välismaalt, kelle hulgas on erinevate valdkondade esindajaid, alates üliõpilastest kuni ettevõtjate ja tippjuhtideni.

Ostukorv Toode ostukorvist eemaldatud. Tühista eemaldamine.
  • Ostukorv on tühi. Vali välja sobiv toode ja lisa ostukorvi!
X